Inktober 2017 izaicinājums

Kāds vēl piedalās jeb vēlas pievienoties šim izaicinājumam?

Laba iespēja izārstēt savu “artbloku”. Biju kaut ko līdzīgu darījis sen atpakaļ, tas darbojas un ir interesanti.

Redzēs kā man veiksies, grūtākais ir saņemties drosmi parādīt sliktu darbu, būs jāpārvar šī barjera.
31 Likes, 2 Comments - Edmunds (@edmtro) on Instagram: “#inktober 01. Time to experiment with traditional tools . #inktober2017 #pen #marker #drawing…”

9 Likes

:notes: Do You want to build a nightmare? :notes:

Pilnais zīmējums ir shit, bet šitā daļa izskatījās cik necik ok. :smile:

6 Likes

Pffff… sasmējos jo vēl dziedāju to pantiņu un tad pasktījos bildi :joy:

1 Like

es biju domajusi ta ka pievienoties bet darbs galigi izsita visu no sliedem un ari pie kostima jatrada ta ka sogad laikam atliksu :pensive: vienmer gan ceriba paliek nakoso gadu xd

same lol kaut gan man nezin kapec sekoja pantinam turpinajums
Do you wanna build a nightmare?
do you wanna built it now?
I wanna give you a helping hand
xD

1 Like

baig sūdīgi iet pagaidām :d
26 Likes, 3 Comments - Edmunds (@edmtro) on Instagram: “#inktober 02. Not going well so far...
.
#inktober2017 #pen #drawing”

9 Likes

Tālāk gan es vārdus nezināju dziesmai :smiley:

Saproti, ka šo nosaucot par “sūdīgi”, tu demotivē pārējos un ticību viņu spējām? :joy:

Un par to izaicinājumu, es tā kā gribētu, bet nezinu, vai esmu spējīga tikt pāri sev un pat pārguruma brīžos ko uzzīmēt :sweat_smile:

2 Likes

Taisnība, nav ko sūdzēties.

Visu var, aiziet! To dienu kad tev nebūs nogurums un viss būs perfekti lai zīmētu tu reāli nekad nesagaidīsi :smiley:

1 Like

officiali jau nav vinai turpinajumu es vnk taja bridi pati to iedomajos

Iesaku skicēšanai izmantot zīmuli nevis pildspalvu, ja kaut kas noiet greizi, vairs nepārlabot…
(reminder to myself: buy a fking pencil)

6 Likes

Tas brīdis, kad negribas zīmēt pirkstus, jo tas ir pārāk čakarīgi? :smiley:

2 Likes

Zīmēt ar pildspalvu tieši ir ļoti labi, tu trenē spēju būt pašpārliecinātākam ar līnijām ko tu velc, katrs pieskāries uz papīra kļūst nozīmīgāks un pārdomātāks. Bet jā tas ir grūti un sabojāt darbu ir easy, bet riska vērts manuprāt.

2 Likes

nav teiks ka sabojats ir jabut ari makai defektu parverst par effektu ;3

Manā gadījumā par saideffektu… :smiley:

1 Like

Waah… tik interesanti izskatās o.o

Dude, that looks so fuking awesome ;o
Tie ir nozīmēti tēli vai pašizdomāti ;o?

Tā es saku, kad man darbā klients prasa par viskiju, kurš patiesībā, ir sūds. Tas ir… interesants. :smiley:

1 Like

Nun nē… es nopietni saku… man tiešām patīk o.o


švīku švāku būda uz kāpas… :D

6 Likes