Iesakiet kādu mangu pirkt?

Es gribu pasūtīt sev mangu - ko jūs man varat ieteikt, ko tieši?

Otoyomegatari :smiley:

Tas ir atkarīgs no tā kāda veida mangas, kādi žanri tev patīk. Jo cik saprotu Tu negribēsi neko ar romantiku, pat ne ar kripatu romantikas. Kas tad tev patīk? Kādi piemēri varbūt?

Piemēram no man esošajām, es labprāt ieteiktu Gangsta. , bet tomēr nē, jo šīs sērijas nav pabeigtas, un apstājās uz milzīga clifhangera. It kā ar šī gada vasaru pēc 2 gadu pauzes atsākās šīs sērijas, bet paies noteikti kāds gads kamēr tiks izveidots japāniskais sējums un tad kamēr vēl tiks pārtulkots un izlaists angliski.

Es daudz ko no savas kolekcijas nevaru ieteikt, jo pusi nemaz neesmu izlasījis :<
Bet es varētu ieteikt Time Killers. Īsu stāstu kolekcija, pāris stāsti ir vismaz 30-50 lapušu gari, bet daži tik 2-5 lapušu gari, satur pat Blue Exorcist pilot stāstu, jo šī manga ir BE veidotājas manga. Reāli nekas aizraujošs, bet man gandrīz pirms 2 gadiem kā pirmā nopirktā manga tiešām patika.

Arī no pirmajām nopirktajām mangām ieteiktu Livingstone , jo arī tik 4 sējumus gara.

Gribētos ieteikt arī vienu Manhwu. Jack the Ripper: Hell Blade. Tēli un stāsts ir ļoti interesants, jo ietver vēsturiskas figūras kā Jack the Ripper, Šerloks Holms, Dr. Jekyll un vēl dažus, savādākā visumā, scifi supernatural monster killing stuff. Vizuāli arī ir lieliski. Daudzi salīdzina ar Hellsing sērijām. Bet atkal ir prolēma, mangai nav beigu, it kā manga ir nobeigta, bet reāli nē, drīzāk liekas, ka manga būtu atcelta un tās vienkārši ir beigas ar tik daudz neatrisinātiem jautājumiem. tāpēc arī negribētos ieteikt.

varētu vēl ko ieteikt, bet īsti nezinu ko ;D


Nesapērcies pārāk daudz sērijas, it īpaši tās kuras nav nobeigtas un nepērc mangas tāpēc ka redzi atlaidi tām. Izdomā reāli kuras gribi un turpini sekot tām. Nu saprotami ja sērijas nav nobeigtas un Tu gaidīsi kad iznāks nākošais sējums, tad vēl ok, bet tomēr sākumā tiešām apdomā ko gribi pirkt, jo piemēram:
Man plauktā stāv - Tokyo Ghoul 1-3 , OnePunchMan 1-2 , Owari no Seraph 1-2 , Blue Exorcist 1-4 , Deadman Wonderland 1-2 , World Trigger 1-2 , un vēl viena otra ar vienu vai diviem sējumiem un es nožēloju ka tās nopirku. Es iespējams nākotnē būtu tās nopircis, bet tomēr es tagad labāk būtu nopircis citas nevis tieši tās un pietam es nevienu no tām neesmu izlasījis.
Apdomā kārtīgi ko tiešām vēlies lasīt un vai tiešām pirksi, sekosi un lasīsi šīs sērijas.

Un arī pērkot izpēti, vai pagaidām visi esošie sējumi ir izlaisti. Jo ir problēma ar divām kompānijām, DarkHorse un Vertical inc. Viņiem ir vairākas mangas kuras tika izlaistas un tad pēc pāris gadiem vairs nav pieejamas. Kā piemēram Vertical izlaistā The Flowers of Evil, man bija vēlme iegādāties, bet re vairs nav single volumes, bet būšot tagad 600 lapušu biezas mangas :expressionless: … un piemēram arī Wolfsmund, šī manga ir izlaista angliski tikai 4 gadus, un šogad pavasarī-vasarā iznāca pēdējais volume 8. un skat, tagad uzmetot aci, vol 1 jau ir nepieejams. Knights of Sidonia arī vairs nav normāli pieejamas. Un tas pats ir daudzām citām un arī no DarkHorse publicētajām mangām. Laigan Vizmedia gan tik ātri neatmet publicēšanu, tomēr re, Jormungand volume 6 ir ārpus apgrozības un viņi laikam neko nedarīs.

Un vēl viens piemērs no Darkhorse. Kekkai Sensen jau tiek japāniski veidota otrā daļa mangām, Kekkai Sensen Back2Back, pirmajai bija 10 sējumi. bet redz, angliski diemžēl švaki iet ar izlaišanu, jāgaida veseli 2 gadi, lai dabūtu nākošo sējumu, bet re, kad tad izlaidīs vēl pēdējos 2? arī katru pēc 2 gadiem? sviests. https://prnt.sc/h20uwa

Tātad iesaku papētīt vai visi sējumi ir pieejami, jo nav jēgs pirkt pa pusei pieejamu mangas sēriju. Laigan es pats pērku mangas sērijas kurām jāgaida nākošais sējums, bet tomēr, ar to vajag uzmanīties, it īpaši ar DarkHorse un Vertical izlaidumiem.


Viss vairāk es gribētu zināt kurā vietā Tu domā iegādāties mangas un kādu internetu Tu izmantosi to iegādei (lmt, lattelecom, utt)?
jo es gribētu iedot vēl pāris padomus vai arī ja tev ir labāka metode tad to uzzināt ;D

2 Likes

Ebayā domāju pirkt - tā vienkāršāk un no žanra es domāju, ka psiholoģiskais ir tieši TAS, kas man vajadzīgs

Mani kāds izseko xD

mm. psiholoģiskās. nu tās dziemžēl es nezinu. Nemaz īsti nezinu vai tādas vispār tiek īpaši izlaistas angliski.


Ebay? neesmu tur pircis, bet cik tiko uzmetu aci es normāli neko neatradu, mangas lielākoties japāniski nevis angliski un cenas ir pārāk lielas un nav freeshipings. un daudzas iespējams pat lietotas nevis jaunas.
vai vari parādīt kādu jēdzīgu piemēru?

okey, es vienkārši ieteikšu kā es pērku.
Es pērku no šīm vietām - bookdepository.com , wordery.com , amazon.co.uk - viss nāk no UK. parasti viena grāmata izmaksā 7-12 eiro. free shipings.
Bet saistībā ar to amazoni, es nepērku no pašas amazones, jo tas izmaksās dubultā, es pērku no amazones marketplace un 2 pārdevējiem, no bookdepository vai wordery.
Jo reāli ir labāk jāpaskatās vienā adresē, otrā adresē un tad vēl amazones marketplace no tiem diviem pārdevējiem, jo citreiz lētāk ir no pašām tām adresēm, bet citreiz no tiem pašiem pārdevējiem bet amazones marketplace.
Bet tajā divās adresēs ir freeshipings, bet amazones marketplace nav freeshipings, nākas maksāt par pakojumu un sūtīšanu, bet reāli tas nav slikti, jo cena tiek nomesta tā, ka tā ir līdzīga ar to cenu kāda ir tajās adresēs, kurās ir freeshipings. nezinu kāpēc, bet tā ir ;D
Starpība varbūt ir tikai 1-3 eiro, bet reāli, ja pērc vairākas mangas reizē, tad ir iespēja ietaupīt tā ka sanāk papildus mangai. Pirms pirkšanas nākas uzmest aci cik vienā otrā vietā maksā, lai atrastu lētāko risinājumu.

BET ar 2017 sākās problēma LMT interneta lietotājiem, man un citiem. Man viena otrā vietā nerāda atlaides. Piemēram Lattelecom lietotājiem priekš Deadman Wonderland tajā Bookdepository rādīs pie 6-7 eiro, man rādīs 7-8 eiro, jo lmt internets sačakarēja ko ar vācijas ip un vairākās vietās domā ka es esmu no vācijas un nekas netiek labots un pat ja norādu sūtīšanas adresi kā LV, tas neko nemaina. It kā Wordery visiem vienādi rāda, bet tur ir dārgāk nekā bookdepository. Par amazones marketplace gan nezinu īsti vai lmt ir sačakarējis vai nav.
Tāpēc ja izlem iegādāties no tām vietām, tad labāk izmanto citus interneta pieslēgumus, ja ir iespēja, nevis lmt.
Es tik nezinu vai LMT sačakarēšana ko ietekmētu Ebay, Man vienā brīdī bija vāciski, bet cenas gan laikam tās pašas kā visiem citiem.

2 Likes

Nezinu vai man sanāca bet tev varbūt varētu patikt šīs mangas… centos iztikt bez romantikas lai gan es nevaru atcerēties visu pilnīgi kas viņās visās ir noticis… (>w<)
Psiholoģiskās o.o (cipa es ceru ka tevi apmierinās) XD





Un te īsti nav psiholoģiskās… bet vajag tak ari iziet no sava komforta zonas bet it kā romantikas tur nava :3 Un jāaammm man patīk šausmu mangas XD