Iepazīšanās ar tahiirako. (-.-;)

Hi. Neko daudz nevaru pateikt par sevi par cik nekas man dzīvē tāds nenotiek (-.-;).
Es esmu most typical otaku u can ever imagine. Neesmu ļoti sociāls tapēc nezinu ko rakstīt. Esmu liels spēļu un anime fans. Spēlēju gan galda spēles kā yugioh un vaguard , gan datorspēles kā osu un league of legends. Neesmu apdāvināts ar talantiem, bet spelēju for my entertainment. (-.-;). Skatos arī animē kā rakstīts iepriekš. Skatos action, comedy un slice of life animes. Protams arī citus žanrus, bet tie ir mani skatītākie.
Tas arī viss ko es varēju pateikt. Ja ir kads jautajumiņš tad pajutā :wink:

5 Likes

Sveicināts :slight_smile:

Sveiki :slight_smile:

Hey, hey my man, ir jau zināms, bet pastāsti arī citiem, kādu mūziku klausies?

Lielākoties klausos japāņu mūziku, bet arī nedaudz metālu dēļ tevis :slight_smile:. Klausos arī nightcore since man nav ko darīt.

1 Like

Esi sveicināts forumā!

Paldies. Ceru ka kļūsim par draugiem.

Welcome! No frešmena sveiciens frešmenam!

Howdy!

Yooo

Welcome my brotha! Neesi vienīgais tāds… :smiley:

Spēlē EUNE vai EUW?

Masīvs sveiciens!

Kā vispār iepazinies ar anime un kā atradi šo jauko vietiņu?

Hei, hei! Sveicieni arī no brālīša! :smiley:

Sveicināti visiem. Esmu ļoti priecīgs ka tik daudzi ienāca šeit un apsvaicinājās. Spēlēju es eune un godīgi teikšu tu negribesi ar mani spelet (-.-;). Spēlēju support čempionus visādos role.

Iepazinos ar šo vietni caur @Rain. Es viņu pazīstu un viņš man pateica ka šodien anime forum meetup. Vēlāk arī piereģistrējos un nu esmu šeit

Nu es arī esmu challanged līgā, tāka viss ok. ;)

owo Es tikai silverītis (-.-;)

tas nav typo

Oh… (-.-;) My bad. Tought u where challenger. But you must be a lot better than me.

Ir tikai viens veidz kā to noskaidrot… ;)
Vari mani add friend: Saiody