Hi es jauniņais vēlos sadraudzēties

Hi visiem es jauniņais, nav reāli neviena cita anime saita, kur ir LV cilvēki, tātad vēlējos mazliet īsumā par sevi pastāstīt mangu nelasu, bet tikai esmu noskatijies 216 animes (neskaitot sezonas), tāpat esmu specializējies datortehniķis/pārdošanas speciālists + gamers

4 Likes

zupa.

Ohhh… sveiks tik žēl ka mangas nelasi :smiley:

Sveiks AF! No tā ko esi redzējis, Tev ir mīļākie žanri, animes? Man arī patīk skatīties animes labāk, haha, bet es arī esmu iesākusi lasīt mangas un tās bieži vien ir ļoti aizraujošas līdz brīdim,kad uzzini, ka autors nezina,ko iesākt ar stāstu (nav man labā pieredze ar mangām ,brr :D) Pats esi mēģinājis kādu lasīt?

Sveicināts :slight_smile:

Heyy, sveicināts forumā! Kādu mūziku klausies? Vai tev patīk Vokaloīdi? :smiley:

Ja tā godīgi no žanriem patīk action, fantasy, drama, magic un ja vēl nedaudz tā tad romantikas, bet tas ir ja ir action vnk romantika tur ar skolu un drāmu mani nesaista, btw galvenais, lai pie romantikas būtu action.

Mangu biju lasijis Elfen lied un tas lkm arī viss sorry, ka nepieminēju bija izkritis no galvas lkm.

Kādreiz klausijos Repu tur metālu roku ,bet kā iesāku skatīties anime tad pārvērtos par pilnīgi citu cilvēku, japānas mūzika patīk it īpaši mani mīļākie ir Nana Mizuki, Garnidelia,Hiroyuki Sawano,Yui Horie,Toru Kitajima un vēl daudzi citi + klausos te korejiešu mūziku,bet ne tik daudz cik japāņu, protams arī Nightcore kā ta bez viņa, tad vēl esmu pierakstijies youtube kanālam LeeandLee to arī ik pa laikam paklausos.

1 Like

Tu rakstīji, ka esi gamers! Vai spēlē Overwatch? :smiley:

Vismaz kaut kas :smiley:

Sveicināts! :dagger:

Nepareizais emoji, bet whatever. :smiley: Ceru, ka forums patiks.

2 Likes

Overwatch kā tāda nopirkta man nava, bet esmu spēlējis no brāļa konta un ja godīgi nevisai, lkm tāpēc ka nevajadzēja spēlēti tos visus klonus sākumā to Paladins, tad tur battleborn un tml pašās beigās nolēmu tomēr nepirkti jo vairāk pievērsos pie mmorpg un single player spēlēm, pašlaik sanāk tikai pavadīt laiku šajā spēlē https://soulworker.to

1 Like

tlt ievērtēsim :confused:

mhm,. nope. Switch still best gaming platform in 2017.

Sveiki! Priecīgus svētkus visiem!
Cerams, ka Tev patiks mūsu komūna! Šeit visādi čomi, tā ka noteikti atradīsies kāds sarunu biedrs :unicorn:
JaQD3DC

3 Likes

Vai Magical Madoka skaitās? :D

1 Like

Vai tu plāno ierasties uz Winterconu?? :smiley:

Es teiktu jā.

1 Like