Hellsing Ultimate Abridged by TeamFourStar

Biju pārliecināts, ka jau sen izveidoju tēmu šai abridged sērijai. Izrādās laikam tomēr neesmu pieminējis šos video. Tas nu gan ir jāizlabo! Šobrīd šo uzskatu par labāko anime apbridged sēriju iekš Youtube.

2 Likes

Jauno ep bija ilgi jagaida, es gaidiju ka bus 2015g novembri bet tik shogad janvari izgaja : ( ,bet es dzirdeju ka bushot vel shogad

Jā, viņi it kā sola divas epizodes gadā.

ir vel tie recigie sao abridgedi kuri man liekas ir labaki neka originals(lkm bija ieliks liela vid lenta)

Tiem arī izveidota tēma: Sword Art Online abridged by SWEabridged [ENG]

Epopeja turpinās. Vēl projām neesmu redzējis neko labāku starp anime abridged angļu valodā. Kaut vai tikai salīdzinot video montāžu.

Jā varētu paskatīties netā, bet tomēr… ko nozīmē šis “abridged”?

1 Like

Saīsināts, nezaudējot jēgu. Teiksim, abridged book ir grāmata, kurā ir mazāk teksta nekā oriģinālā, taču tās stāsts nav zaudējis sākotnējo jēgu.

Youtube video “Anime abridged” lieto šo vārdu humoristiski, jo seriāli tiek saīsināti daļēji vai pilnībā zaudējot oriģinālo jēgu. Tā ir oriģināla komiska montāža.

Ne humoristisks abridged piemērs no anime pasaules ir anime filmas, kas ir balstītas uz jau iznākušiem anime seriāliem jeb tās atstāsta seriāla notikumus īsākā formā. Piemēram, Madoka Magica filmas, Attack on Titan filmas.

Kaut ko jaunu esmu uzzinājis! Esmu sastapies grāmatu variantā, īsti nezināju, kā saucās.

Pēc ilgiem gadiem sērija ir noslēgusies.