Hello, Sveiki! New guy here!

Sveicieni visiem!

Šodien atradu šo saitu, kad skatījos video par Wintercon/Unicon par kuru arī tikai šodien uzzināju (domāju varbūt aiziet, bet vēl nēesmu izlēmis, jo nezinu vai gribu viens pats iet, varbūt kāds vēlas padalīties ar savu pieredzi šajā pasākumā? :slight_smile: ).

Kas man patīk/Intreses:
Spēles:(Leauge of Legends, Hearthstone, u.c. singleplayer spēles un galda spēles)
Anime: Code Geass, Samurai Champloo, Death Note (10/10), FullMetal Alchemist, One Piece, Naruto u.c.)

Tas laikam viss ko varu idomāt šobrīd! Varat uzdot jautājumus, ieteikt šovus ko skatīties u.t.t. :smiley:

5 Likes

Sveicināts :slight_smile:

Heey, sveicināts forumā!

Mums te jau savācas cilvēku pulks, kas veido veselo gājienu uz turieni. Vari vēl šo to palasīt te un arī iesaistīties ----> WinterCon IV topic - #124 by Salody

Ja tu skaties anime, tad tev protams, ka uz turieni ir jāaiziet! Tici man, tu būsi pilnīgā starā tur. Cena biļetei nav nemaz tik liela. Tāpēc droši pievienojies mums! Varbūt, ka no tā pasākuma sagribēsi kļūt par kosplejeru! (kā tas notika ar mani :smiley: )

2 Likes

Vai spēlē Overwatch???

Diezgan vilinoši, laikam būs jāaiziet! :blush:

1 Like

Nēesmu nopircis.

Ohh, žēl, tam nesen beidzās sale, kur tam bija 50% atlaide, nu nekas. Saki, ka spēlē hearthstone? Man visu laiku ir doma pamēģināt, bet bail, ka tā mani aprīs un es sākšu to spēlēt par daudz :joy:

Sveiki. Arī es te esmu salīdzinoši jauns, bet kā ievēroju te ir pa pilno geimeru un anime fanu. Tā kā domāju, ka iejutīsies šeit. Or something. XD

Tāpēc šis arī ir animeforums.lv :joy: Man gan jau liekas, ka tev jau ir savs stāžs šeit

Maybe, bet ir daudz kas jāiepazīst te. X3

Diezgan grūti pa brīvu sākt spēlēt Hearthstone, jo ilgi jākrāj kārtis, lai varētu kaut kādu normālu decku uztaisīt un tie kuri spēlē ieliek naudu vieglāk uzvar dēļ labākām kārtīm. Manuprāt, tā nav īsti tāda spēle kura aprij visu laiku, parasti ieeju un izpildu daily questus un viss pārsvarā.

Ohh, tad redz, kā Blizzards no tā projekta iegūst naudu :thinking:

Pay to win modelis. XD

Sveiks! Ceru, ka izbaudīsi šo forumu!

6 Likes

hellooo~

2 Likes

Sveicināts, jūties kā mājās un nekautrējies veidot jaunas tēmas par to kas interesē vai arī ja ir jautājumi par ko.

wel, hello there

Esi sveicināts!

Yooooo Samurai Champloo ir best! :heart_eyes:

2 Likes

Sveicieni!

Nope, skatos anime, \loti patīk to darīt, bet zini, kas man ļoti nepatīk? Šie coni! :D Esmu bijis gan uz Uniconu gan winterconu un neviens no tiem nešķita interesants, takā mani tur vairs pat neredzēt. Takā šaubos, ka vajag teikt tā kā pateici :D