🎧 Aicinājums uz #14 podkāstu - Project K

Normāla attieksme. :smiley: Tie plāni jau izveidojās pirms podkāsta. :stuck_out_tongue:
PS. Paldies par sveicienu. :smiley:

Jā, startējam 22:00. Sanākam serverī agrāk.

Jā, tajā pašā mūsu serverī.

Kāda būs nākamā podkāsta tēma/anime? Ir kaut kur grafiks pieejams?

Tās domas par nākošo podkāstu nāk kā atklāsme, neviens vairs nezin, kurā momentā uznāks domā/vēlme, ko tādu veidot

Parasti nākošo tēmu izlemjam pēc podkāsta ierakstīšanas.
Šobrīd zināms, ka M1raz ieplānojis One-Punch Man podkāstu, kad iznāks seriāls.

tad izlemts - jāskatās One-Punch Man. Pagaidām neko sliktu par šo anime neesmu dzirdējusi, tā kā izskatās ka ir tā vērts.

Ja vēlies, vari izteikt savus tēmu priekšlikumus. Mums nav nekas saplānots uz priekšu, bet es neko nesolu.

Super! Ņemšu vērā un ja būs liela vēlme parunāt par konkrētu anime - došu Tev ziņu

Tas būs ne ātrāk, ka pēc sešām nedēļam… C’mon! Mūms pa vidam, kā minimums, seši podkāsti ielīdīs. :smiley:

Es jau nesaku, ka tas būs nākošais podkāsts. Sadomāsim vēl tēmas pa vidam.

Suzumija otrais cēliens :smiley:

Tu to tiešām gribi? :smiley:

Nu, ja pasauks pixeli varbūt būs vēl pāris sērijas noskatījies un bus vēl smiekligāk kā viņš cenšaa iesaistīties sarunā :smiley: Bet tu jau ar knapi no Suzumijas ko atcerējies :smiley:

Bet nu tagad pirms podkāsta, tiem kas vēlas piedalīties jājautā cik redzēts un kas redzēts

Es redzēju, kādas 12 epizodes, kad uzzināju ka ir filma, sajutos baig slikti par sevi.
Interesanti būtu iemest actiņu PodCastā! Paklausīties neko neteikt, kā stalkerīts. :mafii:

Droši. Ideāli būtu, protams, ja arī kādu vārdu pateiktu. Nešaubos, tev sanāktu. Sliktākais kas var atgadīties - tu nerunāsi. :smiley:

1 Like

Es, skatīšos kā varu iespraukties sarunā. Man ir baigās problēmas ar to. Nezinu kad var ko teikt kad nevar. :smiley: Tas parastās sarunas normas, man izpaliek pa cik ikdiena nearvienu nerunāju.

Neņem galvā, es arī neesmu liels pļāpātājs. Tiekamies sestdien!
Ja gribi vari atsūtīt man savu skype atgādinājumam. Man jau ir vesels sarakstiņš ar skype un tel. nr., priekš saukšanas uz podkāstu. :smiley:

Darīts! Gaidīšu ar nepacietību! :3