Goth fandom

Atcerējos,ka nesen ar @zanmon runājot nospriedām ,ka varētu izveidot gotu fandomu…nu lūk tā nu es arī tagad nolēmu to arī izveidot kā solīju :smiley:
Kas ir Goti??
Mūsdienu gotisko kultūru vai arī jauniešu gotisko kustību raksturo īpatnējs dzīvesstils, kura pamatā ir nāves kults, tieksme izzināt visu dēmonisko, maģisko un neaptveramo. Goti ir no tiem cilvēkiem, kas redz abas dzīves puses, kā gaišo, tā arī tumšo.
Ka radusies??
radusies 20. gadsimta 70. gadu beigās Lielbritānijā no panku kultūras.
Paveidi:
sis ir tas grūtākais punkts jo paveidi ir tik daudz ,ka uz vienas vai pat diviem rokas pirkstiem nepietiks …
Meginasu pieminet tik daudz cik pati zinu un varesu atrast,bet nu tadel ari sis tika izveidots ,lai ari parejie varetu padalities ar saviem milakajiem gotiskajiem paveidiem ;3
atvainojos ieprieks ,ka ietaupu uz rakstisanu …:slight_smile:










4 Likes










4 Likes










4 Likes



3 Likes

Daži stili ir riktīgi awesome

2 Likes

ja gan …dazi pat parsteidz nekad nedomaju ka tik daudz pastav …special Hippiju goti;Feju goti ;Cilšu goti un vēl daži …kas to butu iedomajies ka ari tie var skaitities pie gotiem :slight_smile:
Tagad es pat zinu ka nosaukt manu apsestibu ar balto…bija bridis kad gribeju visa but balta …nesanaca parak liels cakars special ar matiem un kosmetiku nacas uz laiku padoties xD

2 Likes

Man patīk stili, The Militaty Goth, The Nu Goth, The Dark Mori, Steampunk Goth, The VAmpire Goth, The Victorian Goth un The J-Goth.

1 Like

Ir kāds tests? :smiley:

2 Likes


Protams ka ir

2 Likes

Neteiktu, ka būtu vīlies :D

4 Likes

Im so mature and the test knows it.

1 Like

Patīk, ka “faery goth” čalis atgādina Deividu Boviju no Labirinta :smiley:

2 Likes

Pilnībā piekrītu. Laba filma

2 Likes

Vai ne man tas pats iesavas prata :smiley:

Hmm not really sure about this

2 Likes

@ligalv96 ceru, ka negribi pārkvalificēties par Gotu? oO

1 Like

Man tikai tieši tas pats :smiley:
Bet tas tests bija visai dīvains :smiley:

1 Like

Piekrītu

Es tajā testā zināju atbildi tikai uz vienu jautājumu :smiley:

1 Like

ko nezināju, spiedu uz intuīciju. priekš neplngadīgā tituls: “dad goth” liekās kā draudi…

3 Likes