God of war 4 klačas

God of war 4 ir trešās personas action-adventure spēle. Tā tika izlaista šī gada 20. aprīlī uz PS4. God of war 4 ir God of war spēļu turpinājums, kas no iepriekšējām daļām atšķirās ar to, ka stāsts balstās nevis uz grieķu mitoloģijas, bet gan uz skandināvu mitoloģijas.

Metat te bildes, memes, runājat par stāstu, bet neaizmirstam tās teksta rindiņas nosegt, lai nevienam neko nenospoilotu! :smiley:

Man jau sākumā likās, ka tu iegādājies PS4.

Gribi sev Kratos kā papucīti? :smirk:

Tā doma mani kārdina, bet vajag uzlabot pc. Tik nezinu nekādas labas campaign spēles, kas būtu līdzīgas god of war ;( Un vispār nezinu labas spēles xD

Tas papucītis ir pârāk skarbs priekš manis xD

Tu to tā pasaki itkā meklētu perfektu papucīti :joy:

Witcher 3 spēle bez, kuras nevarēju dzīvot veselu nedēļu, kad izgāju ne anime ne filmas, seriāli, ne citas spēles nevarēja mani atraut no viņas, kad izgāja pirmais papildinājums stīmā pa 20 euro uzreiz instant buy un kad iznāca pēdējais pa 40 ja nemaldos arī instant buy 11/10 mana atzīme.

Kāpēc Kratos nesauc savu dēlu vārdā bet vnk boy? :thinking:

Jo Kratos jau nav tas mīkstsirdīgākais, ļoti nopietns, neprot tam visam pieiet no cita veida, laigan tas ir zēna vārds tikai nevis “dēls, dēļiņ utt”, tad varbūt Kratosam ir vieglāk teikt BOY BOY BOY BOY BOY, kas varbūt tieši piestāv viņa tik ļoti nopietnajam tēlam.

kāpēc ieliki kā spoileru? Tas jau nav dižs spoilers ja jau traileros un visur ir redzams tas sīcis un ir zināms kas viņš ir ;d

Gada tēvs Kratos!

@Onii_chan, interesanti, ka izvēlējies šo tēmu nosaukt par “God of War 4”, jo spēli sauc “God of War” un tā laikam ir astotā spēle sērijā. :D

Jo Kratos ir skarbais paps un puika vēl galīgi jauniņš. Pietam, viņš viņu sauc vārdā asākos brīžos.

Es arī esmu lasījis, ka tā ir astotā, bet nez kāpēc es daudzkur redzēju, ka šo sauc par god of war :thinking:

Tāda tagad mode. Piemēram, jaunāko Doom spēli arī sauc vienkārši par “Doom”.

Heh, nu tad lai paliek god of war 4. Modes dēļ :smiley:

Es ceru šī mode neaizķersies tautā.

Tikko pabeidzu skatīties gameplay. Šī spēle ir tiešām laba!! @Farlien Pērc viņu! Tas tiešām ir tā vērts

Beigās varēja redzēt, ka tika paredzēta Kratosa… nāve? Kāds var man izskaidrot ko nozīmēja tas pareģojums?

1 Like

Tikko noskatījos arī pirmo daļu. Tagad daudz kas kļuva skaidrs

Man palika tik noskatīties God of war: Ghost of sparta un God of war: Ascension. Spēle ir tik brutāla un pilna ar testosteronu, ka man nākas iet skūties ik pēc katrām 40 noskatītām spēles minūtēm. Jā, tik episka ir šī spēle. Nezinu ko gan pateikt par galveno varoni. Viņš cīnās par savu taisnību, bet tā cīņa noposta pilnīgi visu viņam apkārt. Tagad man grūti noticēt, ka tas Kratos, kurš ir God of war 4 ir TAS Kratos, kam galvā bija tikai viena doma - ATRIEBTIES.

Ak jā @Menestrels, jaunāko spēli God of war sauc par God of war 4 ar iemeslu nevis tik modes dēļ. God of war 4 ir iepreikšējo daļu turpinājums, jeb stāsta turpinājums nevis papildinājums, tāpēc arī nevar teikt ka jaunāko spēli var saukt par God of war 8, jo pārējās daļas ir tikai papildinājums. Ja izteikties pieņemot ka GoW ir anime, tad GoW 1-4 ir ĪSTĀS epizodes, bet pārējās daļas ir kkas līdzīgs kā GoW OVA :smiley:

3 Likes

JASSSS!! Laime. Es jau sāku uztraukties ka RDR2 uzvarēs, bet nē! GoW izcīnīja savu godam nopelnīto titulu!

Nesen nedaudz ieskatījos skandināvu mitoloģijā un sapratu cik ļoti tā ir sapīta ar GoW:

Jā, skandināvu mitoloģijā tiešām bija dieviete Friga un viņai bija dēls Baldrs, kuram tika atņemta spēja just, jo jau no paša sākuma rūnas viņam piešķīra neizbēgamu nāvi. Freija lika apzvērēties visām radībām un lietām, ka tie neaiztiks Baldru. Apzvērējās visi izņemot āmuliņu. Tā nu kādu dienu laukumā kur dievi uzjautrinājās par Baldra neievanojamību to apmētājot ar dažādiem priekšmetiem, tur, dievs Loki iedeva Baldra aklajam brālim āmuliņa bultu un tas to negribot arī nošāva Baldru.

Spēles beigās, pēdējā cīņā varēja redzēt kā Baldrs sagriež savu roku ar Atreasa bultas uzgali un tādējādi zaudē savu neievainojamību. Kas ir interesanti šajā visā? Interesanti ir tas, ka ne tikai bultas uzgalis atbilst patiesajam stāstam, bet arī tas, ka Atreusu pašā sākumā arī gribēja nosaukt par Loki!

Es pieņemu, ka vēl vairāk parakņājoties skandināvu mitoloģijā var patiesībā atrast daudz stāsta gabalu, kuri tika arī parādīti pašā spēlē.