Seriāli un Filmas ko es gaidu

Ļoti, ļoti gaidu Beauty & the Beast!!! ^w^
Jo atšķirībā no citām Disneja animācijas filmām, kuras tiek pārveidotas filmās… šī ir gandrīz kā live action movie. Ļoti līdzīga un nav savādāk interpretēta vai pārveidota specifiskā versijā… :heart:

3 Likes

Meh, shogad iisti nav ko skatiit. John Wick 2 jau noskatiijos. Ja buus otrais Kingsman, tad veel to veerts, bet citaadaak shis gads tikpat tuksh kaa ieprieksheejie.

Ar nepacietību gaidu šo…

2 Likes

Nevar teikt, ka gaidu ar milzīgu pacietību, varētu teikt ka vispār negaidu, jo kaut kā tomēr vienalga ;D , bet iespējams kaut kad jau aci varētu uzmest, jo pirmā filma baigi patika, otrā ne īpaši, es neatceros vai es reāli noskatījos vai tikai pa gabaliem spaidot filmu ;D

2 Likes

10 posts were split to a new topic: Death Note - Netflix Teaser

Runājot par Netflix, Bright izskatās interesanti. Galvenokārt, jo atgādina Shadowrun.

#Oh, my f-ing god. The Hype is real!

1 Like

varbūt man patiks labāk nekā paša anime? :'D
(( anime nebija slikta, vienkārši man personīgi ne pārāk piesaistīja ^^" ))

priekš manis viņa nebija pietiekami asiņaina kā vaidzēja būt pēc mangas, bet still mana top 5 anime!

1 Like

ceru, ka tas īstenosies filmā :smile:

1 Like

Neizskatās, ka šī filma leposies ar izskatīgām cīņu ainām.

1 Like

To es ar pamanīju ka Shitty CGI & SFX is over 9000

1 Like

The Rising of the Shield Hero
vellos, plauktā stāv 5 mangas, bet tik 1 pagaidām esmu izlasījis, varētu atsākt.
Anime noteikti būs noveļu adaptācija nevis mangu. Cerams, ka būs laba anime. Jo gribētos redzēt ko tīkamu fantāzijas žanrā, jo neesmu tā žanra īpašs cienītājs.

1 Like

hmm tu gadijuma nesajauci topicus :smiley: :smiley:

njā, pēc pāris stundām kad gāju gulēt prātā man ienāca “pag, bet traileriem bija cits topiks xD” … Varbūt kāds moderators varētu pārlikt uz pareizo topiku? @Menestrels @Especti ?

Dariits! :slight_smile:

@xHorrorGirlx re, tagad nav sajaukti topiki xD

@Especti Paldies.

FLCL seaons 2 and seaons 3.


p.s. par flcl runājot, es pilnīgi sapratu ap beigām visu kas notiek, stāstu, tēlus utt. Es nesaprotu kā var nesaprast. Es noskatījos 1. reiz ar eng dub un viss bija saprotams. Bet man īpaši šīs anime neinteresēja, likās ļoti garlaicīga. Bet ir interese redzēt kas būs tālāk ar šo 2. un 3. sezonu.

1 Like