Gaidāmie pasākumi 2018

Pietiekami bieži redzēju cilvēkus apspriežam pasākumus, uz kuriem gribētu iet, beztēmā, tāpēc nolēmu, ka svaiga tēma nepatraucēs.

Šajā tēmā liekam informāciju par pasākumiem, uz kuriem jūs gribat iet. Izņēmumi, kuri dabū savu tēmu, ir:

  • AF rīkotie pasākumi, piemēram, Hanami, foruma dzimšanas diena, vai game night (pašu rīkotās lietas);
  • Unicon un citi Latvijā notiekoši, ar anime/nerd lietām saistītie pasākumi (pietiekami populāri un ietekmīgi, lai tos apspriestu atsevišķi);
  • Saieti un kopā pasēdēšanas (tām eksistē saietu tēmas).

Ja kāda pasākuma apspriede izpletīsies, tas tiks pārmests atsevišķā tēmā.

Veiksmīgu plānošanu. ^_^

3 Likes

Pati izveidoju tēmu, pati iesākšu.
image
Šajā nedēļas nogalē LU notiek Āzijas studiju konference. Es tur neko neprezentēju, bet aiziet palūkoties gan gribu, jo tas ir diezgan iespaidīgs starptautisks pasākums, ko mana fakultāte izdomāja uzrīkot. Varbūt te atrodas kādi nopietnāki Asian things nerds :D
Papildus info:
HZF ziņu ieraksts šim
Konferences programma (angliski)

2 Likes

Anyone?
zl2018

1 Like

Ja uz lemesi būs brīvas vietas man staffā, tad braukšu. Pagaidām vēl nezinu bet gribētos.

Me!!!

Would like to bet nav neviens ar ko braukt :smile:

No worries, es te sagaidīšu :D


Pat Overwatch tika līdz UniCon Cafe.

3 Likes

akd, mans Dva hoodies beidzot izies ielās! <3

BŪŠU!! :smiley:

1 Like

Brālīt, tik neaizmirsti par savu D.Va kostīmu.

2 Likes

tad kurš plāno nākt uz OW pasākumu? :3

Es plānoju :smiley:

1 Like

es tik domāju, vai nebūs tur pārbāzts ar cilvēkiem :D

Tad jau redzēs! Varēs iegūt daudz jaunu draugu ar ko spēlēt OW! :smiley:

Ja vien tu neesi ultra introverts cilvēks kā es xDD

1 Like

eh he he, id rather stay home, nekā dealing with people :D bet yis, still curious par pasākumu, tāpēc pierunāju draudzeni, lai nāk līdzi :D

@Salody vaitad nebūs? :thinking:

Viņa arī spēlē OW? :smiley:

Salody nezinu vai būs, bet draudzenei nebija ne jausmas, kas ir OW, so es viņai aizsūtīju Conan Clueless Gamer video, kur viņi spēlēja OW :D

1 Like

Tu un ultra introverts. XD

2 Likes

Precīzi nezinu cikos ceturtdien atbrīvošos. Ja tas notiks ne ap pusnakti, varētu atnākt.