Foo Fighters koncerts

Tātad saksim ar to ka notiks Foo Fighters concerts Rīgā, Lucavsalā 21. Jūnijā.
Īsumā par so grupu(tiem kas nezin vinus) - Vairāk nekā 20 gadu ilgās karjeras laikā, kopš izdots pirmais “Foo Fighters” albums, Deivs Grols (Dave Grohl), Teilors Hovkins (Taylor Hawkins), Neits Mendels (Nate Mendel), Kriss Šiflets (Chris Shiflett) un Pets Smīrs (Pat Smear) spējuši izsisties līdz rokmūzikas virsotnei, kļūstot par vienu no labākajām koncertgrupām pasaulē, kura spēj pulcēt izpārdotus stadionu koncertus jebkurā valstī.

“Foo Fighters” kontā ir vienpadsmit prestižās “Grammy” balvas un vairāk nekā 30 miljoni pārdotu albumu. Grupas jaunākais un augsti novērtētais albums “Sonic Highways” laists klajā 2014. gadā.

Šīs ir dažas no populārakajām dziesmām

Šī koncerta viesi būs pasaulslavenais Skotijas trio “Biffy Clyro” kā arī atzītais ASV un Lielbritānijas duets “The Kills”.
“Biffy Clyro” pēdējo gadu laikā ir apliecinājusi sevi kā viena no pasaules interesantākajām grupām, un tās popularitāte jau sasniegusi milzu apmērus. Skotijas trio šovi daudzviet Eiropā ir izpārdoti, turklāt “Biffy Clyro” šovasar izdotais albums Ellipsis guvis milzu panākumus visā pasaulē.

Duets “The Kills” ir dibināts 2000. gadā, apvienojoties amerikāņu dziedātājai Elisonai Moshartai (Alison Mosshart) un britam Džeimijam Hinsam (Jamie Hince). “The Kills” šogad pieteica savu atgriešanos, laižot klajā piekto studijas albumu “Ash & Ice”. Aizvadītajā vasarā grupa muzicēja festivālā “Isle of Wight” Lielbritānijā, Koačellas mūzikas un mākslas festivālā Kalifornijā un citos, gūstot nedalītu publikas mīlestību.

Un tagad galvenais s ītopica tapšanas iemesls - gribu piedavat kopīgu došanos un šo lielisko koncertu. Sanāca parunat ar dažiem interesentiem kas arī dosies uz so koncertu, tapēc gribētos uzzinat vai ir grībetaji šādai domai un ja ir kas pievienotos…

@Emphase un @dafqamidoinhr

Ir doma ierasties :smirk:

ni

Jau esam 5 cilveki kas dodas jo es ar @Skyren dodamies …

Nyam sis koncis varetu but tiesam izdevies jo iesildosas grupas ar ir pat loti nesliktas…

mby ari ir doma braukt

Nav ieplānots uz to pasākumu doties, un pat ja būtu, visticamāk nāktos bērnus ganīt :smiley:

Atdziivinam teemu, pacik koncis jau aiz stuura. Kas dosies un kaa, un uz cikiem?

Es dodos. Gaidu jau kopš redzēju karti facebook, ka uztāsies Rīgā.

1 Like

Kā jums gāja? ^w^

Iedeāli. Sapazinos ar tik daudz cilvēkiem un apli uztaisījām :smile: Bij super vismaz man. Labākais koncerts uz kuru pagaidām ir būts.

1 Like

Same

2 Likes

cool ^^

Tu aizgāji uz tualeti un neatgriezies, mēs tevi tur gaidijām līdz 21:55 :sweat_smile:

Prieksh kam gaidiijaat? :smiley: Mees ar manu labaako draugu un vinja sievu bijaam. :smiley:

Blin. Es domāju ķip tu uz tualeti un tad pienāksi pie mums. :disappointed:

1 Like

Nekas. Gan jau veel iespeesim satuseet kaadaa koncii. Tik jaaskataas kaadaa. :smiley: