Fate/Series - fandom

Vienreiz arī jāizveido kāds fandom pa anime tēmu. Savādāk pie fandomiem dominē vien zeķubikšu tēma. :D


Rin Tohsaka.















Tikko sapratu, lielākā daļa no šīm bildēm iederētos Zettai Ryuiki fandom. :lol:

1 Like

Es pusceļā pārskatot arī iedomājos, ka lielākā daļa ir tieši arī zeķubikšu tēma.

Btw Fate/Zero bija labākais no Zero sērijām… So yeah…

Jā. Lai gan Stay Night interesantāki varoņi.

Man gan vairāk patika Fate/Zero varoņi, jo tur tiešām normāli parādija katras puses iemeslu kaut ko darīt, varbūt ne tik daudz cik gribētos par dažiem, bet Stay Night vienkārši otrā puse sabojāja pirmās puses labi iesākto characteru developmentu.

Un es šeit sēžu joprojām nenoskatījies nevienas fate sērijas.

Kā tā? Neinteresē žanrs jeb vienkārši stāsts?

Nē vienkārši vēl nav sanācis :smiley: Es neesmu nekāds ātrais skatītājs, tāpēc pat nevaru nosaukt daudz animes ko esmu redzējis. Bet Fate sērijas noteikti kaut kad skatīšos, jau zinu ka ir labas :smiley:

Es Fate sērijas tiešām iesaku skatīties it īpaši tagad, kad iznācis ir Stay Night : UBW, kurš ir daudz reiz labāks nekā parastays Stay Night. Bet nu labi, ka zini, ka ir jāskatas! :smiley:

Khm… Šitajā fandomā arī ir zettai-ryuiki! Nevajag!

Iesāc skatīties Fate un gan jau uz mirklīti kļūsi par ātro skatītāju.

Nah es nekad nevaru skatīties kaut ko pārāk ilgi, tāpēc bieži vien ņemu pauzes kad es skatos ko citu, piemēram seriālus vai filmas :smiley:

Es gan galīgi tā nevaru darīt :smiley: Baigi nepatīk iesākto nepabeigt, sāku tik ko jaunu skatīties, kad iepriekšējais noskatīts. Es max vienlaikus varu paskatīties tik 3 lietas

Tu saki…

Parasti jau Fate visiem ir maratona seriāls. :smiley:

Mani ieskaitot.

Nē nu man jau arī tā ir, ja es skatos vienu anime es vairāk par vēl vienu neskatīšos. Bet tik un tā tās abas anime es nevaru skatīties par ilgu, tāpēc pa vidu paskatos kādus seriālus vai filmas.

Nu es jau varu kļūdīties, skatījies vēl neesmu :smiley:

Tohsaka + Saber










Saber Ultramarine

Pirmais cosplaers, kurš ne tikai nopirka shinai, bet arī, uztaisījis ar viņu Over 9k Men uchi.

1 Like

Pareizi tak, UniCon žūrijā bija Saber.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/11892041_1011952155512363_9135102170077492540_n.jpg?oh=1ec37152b32b4b3b4dfbf9b5c22d7326&oe=5661EA30