Escape room Riga piedāvājums

Varu tikt, ja pēc kādiem 5-6iem

Jānosit zemāka dalības maksa kolektīvam - piedalos.

Atkal jautājums, precīzi cikos? Tātad kopā tas maksā 50 EUR?

Sestdien 21.00

Tā priekš tevis ir pēcpusdiena? :D

1 Like

Jap. Nedaudz novēlota

@Kadiljaks @Menestrels @xHorrorGirlx @zGk spēle notiks šo sestdien plkst. 21.00. Peitavas 4. Piedāvāju pirms tam kkur tikties.

Es uz turieni pa taisno… drosi vien.

fck :smiley:

Sorry 21:00 man noteikti ir par velu… Dude es kojas pec tam netiksu… Tada gadijuma es atsakos no dalibas šoreiz

looks like, ka tomēr arī tieku :smiley:

1 Like

9 posts were split to a new topic: @Julia galdaspēļu saspēle 20.10.18

@Kadiljaks @Menestrels @m1raz @zGk atgādinu, ka šodien ir pienākusi tā diena, kad mums notiek spēle!

Paldies @Kadiljaks @Menestrels @m1raz @zGk par šodienas spēli escape rooom kvestā. Izgājām 50 minūšu laikā un kopumā varu droši teikt, ka ir noteikti jāpamēģina ar forumiešiem vēlreiz aiziet uz turieni! ^^

3 Likes

Var nākamreiz atkārtot un jau labāku laiku uzstādīt… pa lielam man šķiet ka min 15 laikam notriecām tiēsi uz pēdējo izstabu…

Pirmajā istabā mēs arī pietiekami pavadījām laiku mēģinot saprast kā tikt laukā no būriem :D

Nu tur nebija tik traki, sākumā ietupījām, bet pēdējā bija ļoti jūtams… un principā spriežot, ja ņemt vērā ka daudz kas bija iesaistīts uz gaismu vai tieši tās esamību un neesamību, protams neiedomājamies… bet arī tā kārts nosita no kopējās idejas – tā pat vien parādīties nevarēja, taču!?? Vai ne?

skaidrojums%20tev

Izskatās, ka varēja :DDD

1 Like

Bija interesanti un prieks ar jums to apmeklēt.

Ceru tu domā citā telpā uzstādīt labāku laiku, nevis šajā pašā. :D Šīs te telpas rekords bija 20 min.

uzliksim tātad 10-15 min ^^

es ceturtdien iešu uz “baiļu kolekcionārs” kvestu, hope it will be as much fun :3