Escape room Riga piedāvājums

Hei! Piedāvāju rezervēt kādu spēli un piedalīties real life escape room kvestā, nākamnedēļ (ne brīvdienās). Piedāvājums ir doties uz REAL QUEST, kas atrodas Peitavas ielā 5, “No Saulrieta Līdz Rītausmai” spēli vai arī “Krāpšanas ilūzija” spēli. Maksimālais dalībnieku skaits ir 5. Katrs maksā savu daļu, kas būs līdz 10 eiro. Par laiku un vietu vienosimies. Tagad man interesē tas vai būs cilvēki, kas ir gatavi piedalīties un kādā darbadienas vakarā aiziet izklaidēties.

Escape room ir kvests realitātē, kur cilvēku grupa tiek ieslēgta istabā no kuras ir jātiek laukā meklējot un atrisinot tur atrastās mīklas. Pats esmu piedalījies kādās 6ās spēlēs un varu teikt, ka tas ir tiešām interesants un aizraujošs pasākums.

Vai plāno piedalīties?

  • Iespējams

0 voters

Ja būs vismaz 2 cilvēki, kas varētu ierasties, tad lietas notiks un plānosim laiku kad visu darīsim, pretējā gadījumā pasākums tiks pārcelts uz nākamo nedēļu.

Atzīmēju iespējams jo ar skolu man ir ļoti saspringts grafika bet labprat gribetu izmēģināt :blush:

2 Likes

Izklausās interesanti bet man interesē datumi. Jo darbs

Trešdien pēc 19.30

Tu vēl droši vari pievienoties, izskatās, ka cilvēki plāno atkrist :smiley:

@Farlien hey… Wanna join??

1 Like

Cik maksās šis pasākums man? Cikos un kad?

Parsutiju tev linku kur var atrast sikaku info

Naah. Not this time sorry Brālīt… Pievienošos kāda parastā unicon cafe meetup tā kā tepat blakus darbs xD

Pasākums tiek pārcelts uz nākamo nedēļu!

Detaļas paziņošu vēlāk

Atkal darbadienā?

Kad priekš tevis sākas vakars?

1 Like

Pasākums notiks šajā sestdienā, pēcpusdienā. Pieteicās @Kadiljaks @m1raz @Onii_chan @zGk @Menestrels . Pieteikšanās ir beigusies.

Varu tikt, ja pēc kādiem 5-6iem

Jānosit zemāka dalības maksa kolektīvam - piedalos.

Atkal jautājums, precīzi cikos? Tātad kopā tas maksā 50 EUR?

Sestdien 21.00

Tā priekš tevis ir pēcpusdiena? :D

1 Like

Jap. Nedaudz novēlota

@Kadiljaks @Menestrels @xHorrorGirlx @zGk spēle notiks šo sestdien plkst. 21.00. Peitavas 4. Piedāvāju pirms tam kkur tikties.

Es uz turieni pa taisno… drosi vien.

fck :smiley: