Ekspertu apspriedes

Tēma paredzēta lai pieredzējuši cilvēki darbā ar dažādām programmām varētu dalīties ar jauniņajiem vai interesentiem. Droši var savā starpā apspriesties arī veterāni.°
Sarunas patreiz ir domātas visa veida jautājumiem, bet atkarībā no situācijas iespējams tiks dalīts sīkāk.
Noteikumi:

  1. Nebaidieties uzdot jautājumus
  2. Lūgums būt pieklājīgam
  3. Have Fun
1 Like

Vai šī tēma tiks piesprausta jautājumu tēmā?:smiley:

Rīt redzēs. Patlaban ir vēls un esmu noguris. Es rīt ar Menestrelu šo jautājumu apspriedīšu.

1 Like

Man liekas, ka noderētu, jo ir citreiz jautajumi, uz kuriem cer saņemt atbildi, ne aizskalot beztēmas straumē :smiley: :smiley:

Es uzskatu ka tas būtu korekti. Bet kā jau teicu rīt visu izrunāšu ar Mensiju.

Domāju ka šī tēma tiks diezgan ātri aizmirsta… :confused:

1 Like

bet var cerēt!
Es neticu, ka es vienīgā ložņāju pa nodaļām…k.gan vairs to nedaru un izrādās, nezināju, ka var paskatīties uz kuru komentāru ir atbildēts forumā…hehē… :smiley:
Bet labi, lai jau laiks lemj :beers:

Būs grūti kontrolēt katru tēmu, jo ne pa tēmu aiziet sarunas diezgan bieži diskusijās. Mēs nevaram apturēt cilvēka spontāno zinātkāri vai entuziasmu, turklāt šis komūns nav tik liels lai izvērstos pilnīgs bardaks. Man pat patīk cik viss čilā ir šeit :]

1 Like

Gribu izvéléties sev piemérotu gadget, bet abiem ir apmérám vienādi parametri un firma arī ir vienāda. Lūdzu ekspertus palīdzēt, kuru Samsung ņemt!?

7 Likes

Man jau arī šķiet, tērzēšana PAR zīmēšanu takā iederējās… tur būtu daudz kas cits kas vispār nekādīgi nav saistīts pat ar tēmu :confused:

Man nekas nav pret to kā patreiz te ir, vienkārši verot vaļā tēmu gribētos redzēt to kas solīts.
Es jau neliedzu jums pakomentēt saistībā ar darbiem, vienkārši nevajadzētu baigi aizrauties.
Man šķiet ka šī būtu perfektā sarakste tieši tādām sarunām. Tu varētu te pamācīt cilvekiem piemēram zīmēt. :slight_smile:

The phone, it has wifi XD

1 Like

Ņem pulti. Tai ir ātrāks procesors un lielāks Ram. Strādā arī daudz kvalitatīvāk.

1 Like

es arī tā domāju. Īpaši zvanīšanas funkciju telefonos neizmantoju, parasti. Pilnībā pietiek ar pārējām iespējām.

Vairāk pogu arī ir

1 Like

Ko tev dotu WiFi ja gads jāgaida kamēr Browser atveras. A bet ar pulti iemet kādam un atņem labāku telefonu un gatavs.

4 Likes

Telefonu arī var mest, you know XD

1 Like

Jā bet ar telefonu nevar pārslēgt kanālus televīzoram

1 Like

Var gan

Ne jau veco analogo TV un Digitālo man liekas ka arī nevar. Jaunos ciparu gan var. Bet ne jau ar mums norādīto telefonu.