Ecchi anime art printi!

Nu tā, nolēmu šeit sevi pareklamēt. Laikam jau jūs zināt ka esmu mazliet iettrenējies zīmēšanā. Tā nu gribēju ar to ko arī iesākt nevis tikai skicēt bloknotā. Pagājušmēness nācu klajā ar iedvesmu un ideju sākt taisīt krāsainus anime printus un tirgot viņus internetā. Strādāju gan pie idejām ko / kā / kur / pa cik utt. Tā kā pats galīgi nerubiju reklāmas lietas, šobrīd tik spamoju soc tīklos. :smiley:

Ir izprintētā veidā šobrīd pieejami 4 dizaini A4 izmērā. Jā kādam interesē, varat man uzrakstīt privāt, vai nokomentēt. Cenu šobrīd esmu uzlicis 5EUR. Pašam nav ne jausmas vai tas ir maz vai daudz. Nākotnē katalogam protams pievienošu vēl daudz ideju un dizainu. Ceru izdosies salasīt atbalstu lai šo attīstītu. :smiley:

Kā arī sorry par miglainām bildēm :D

9 Likes

Hmm nice… . Ka ir ar custom kads var ari pasutit pie tevis sada veida plakatu ar savu milako telu un vai tu zime ari male character

1 Like

Pieņemu commisions jā. Principā izcenojumi pa pasūtījumiem ir ļoti dārgi jo šie visi ir skenēti zīmējumi un otreiz printēti, katrs pilnībā izkrāsots prasa vairāk kā 30 stundas. Zīmēju gan male gan female, bet tā kā šie beigās būs pinup kalendārām, katalogā pirmie 12 būs female characters.

Par vienu printu 5 eiro? Čali, par kapeikām strādā. Paskaties stundas likmes māksliniekiem, ātri sapratīsi, ka strādā ar iztrūkumu.

2 Likes

whoa, sapratu, ka labi zīmē bet like waw, who knew you were this good

un cik tu prasi pa vienu commision???videji nemot …vienu telu pilna auguma un ar background piemeram ???

Tādas kvalitātes kā tu redzi bildēs, 60EUR pa 1 tēlu krāsainu zīmējumu pēc tavas izvēles.
Pa šo cenu tu saņemsi orģinālo zimējumu + 1 printu viņam. Ja tēls ir orģināls un paredzēts projektam, es viņu nekur nepublicēju apmaiņā pret autora pieminēšanu tavā projektā. pārējos gadījumos es dizainu pēc tam pēc vienošanās lieku savā katalogā un tirgoju printus.

1 Like

bet es vienu printu uztaisu un es līdz pencijai ar to varu pelnīt. :D Tā kā šie ir zīmējumi, orģināli vēl ir pie manis.

Skaidrs ^.^ un vai tavs portfolio ir pieejams ari onlaina skatijuma kaut kur ???

Šobrīd vienīgais medijs kur manu tekošo portfolio var apskatīt ir instagram. Agrāk sāku arī deviantart bet tur pārtraucu jo maza auditorija salīdzinot ar sociālajiem saitiem.

nu ja Deviantart isti nekad nav bijis izdevigs pati ari liku tur savus darbu bet atsauce maza :D
iedosi linku savam instam labprat piesekotu :)

1 Like

Here you go.
https://www.instagram.com/trill_ou/

2 Likes

Damm o-o I love that song and this art


tev vins definetly ir japabeidz :D
Man ir padoma viens projekts -darbs pie tevis bet kaut kad vasara ja iznaks …Gribu sev vienu plakatu jaunaja majokli …tels ir OC bet nekas tads privats varesi drosi sharot ja pats gribesi

2 Likes

man viņš ir pabeigts.

Par OC commsision, nekādu problēmu. Kad sanāk, do ziņu.

4 Likes

oo nice job :)

runajot par Commision kur ar tevi labak sazinaties-seit vai insta ???

Pilnīgi vienalga. :smiley:

oke
Veiksmi tev printu tirgosana ;3

1 Like

Paldies! :slightly_smiling_face:

Actually doma ja eju uz lieldienu pasākumu Unicon ar vismaz tiem kas tiek, varu printu mapi paņemt līdzi. Ja nu kādam patīk apčamdīt un beigās varbūt arī paņem.

2 Likes

Kā uniconā tiek visi šitie zīmētāji? Uztaisi pāris uzlīmītes ar pareizo fandomu un pelni uz conu rēķina

1 Like

Mārketings un trendi nav mana stiprā puse. :D in fact, ja runa iet par to, kādas animes modē lai fanart uztaisītu, esmu lempis.