Dungeon World saspēle

Kā tad savādāk? XD

Svādāk došos pie nāves kas par mani sāks ņirgt : |

Vienmēr vari pievienoties mafijai… XD

Mafija mani jau bija nodevusi :confused:

Es piedalos.
Tikai 1 jautājums. kad tas notiks?

Da labi. Es pat nepaskatījos kad izlika postu. aizmirstiet ko teicu.

viss vēl notiek, nedomāju ka kaut kas tiks zaudēts ja pievienojies vēlāk, 1. grupai noderētu papildinājumi.

Tie bija pirmo sesiju laiki. Abas divas grupas šobrīd aktīvi dodas cauri savai kampaņai.

Otrajā grupā ir brīva vieta, vienīgi viņi var tavu čaru nodurt miegā. :grin: Mums ir precedents. Tā grupa sliecas uz grim dark fantasy kampaņu un antivaroņiem.

Ja tomēr sadomā spēlēt, dod ziņu. Nākošā otrās grupas sesija notiek trešdien vakarā.

Četru cilvēku partija ir pats optimālākais skaits. Domāju ar vairāk cilvēkiem sesijas sāks ievilkties.

4? tad ir skaidrs, ka Nāve izručīs Stīvu

1 Like

It nebūt. Kad Stīvs beidzot atstieps kājas, kāds no tuvāk esošajiem NPC mantos vēlmi pievienoties partijai.

Es izdzīvošu!

Stīvs ir sinonims nāvej. XD vecais nu tu esi bomba.

1 Like

Par mani visticamāk, ka pat nāve ņirdz :smiley:

1 Like

“Visticamāk” aizvieto ar noteikti. Tu esi ddzīvs,tikai tādēļ ka biji tik ģeniāls lohs, ka pat nāve par to ieņirdza un nolēma paskatīties, ko tu sadarīsi tālāk. :joy:

3 Likes

@vriska ieteica šo spēli…? Būtu jauki ja varētu mani novirzīt uz pareizo virzienu, kur varētu sākt.

*pieminēja un tu biji ieinteresēts un es tev teicu, lai tu izmēģini veiksmi

Ideāli, laipni aicināts. Otrajā varoņu grupā ir brīva vieta. Viss kas jāzina par viņiem: Dungeon World - pirmās kampaņas klačas - #59 by Rain

Šobrīd nākošā sesija tiek plānota trešdien 20:00. Tu izveidosi jaunu varoni un parādīsies kaut kur otrās grupas ceļa priekšā. Ņem vērā, ka otrā grupa vairāk sliecas uz tumšo fantāziju un antivaroņiem.

Man patīk kā tu par katru varīti attaisnojies, ka neesi piesaistījusi spēlei jaunu cilvēku.

es: jā es jau labu laiku spēlēju dw kas ir kā knockoff dnd un mans zaglis ir labākais tēls grupā, mvp,
@stopthatpls: izklausās interesanti… kur lai es piesakos…

vēlu jums abiem veiksmi

Otrā backstaberu un ļaunu cilvēku partija vienmēr gaida svaigas asinis…

Viņi tevi nobeigs, kad tu to negaidīsi… Tā tas notika ar mani