Dreamflash Rīga 2017 (21. maijs)

Sveiki biedri!

Ja vēl kāds nav paspējis par to izdzirdēt, šo svētdien norit Dreamflash Rīga 2017. Citiem vārdiem, tas ir cilvēku gājiens pa Vecrīgu, kura gaitā tiek pūsti ziepju burbuļi. Neesmu šādu pasākumu lietpratējs, ar to manas zināšanas beidzas.

https://www.facebook.com/events/1509117775765132/1531069530236623
http://dreamflash.lv/

Jautājums Jums, forumieši. Ieradīsities uz to?

0 voters

Varbūt pat vēlaties saskrieties?

Minstrel out

Nav problemu saskrieties! ^ ^

1 Like

Es vēl nezinu. Uzzināšu tikai 5dien.

Pagaidām uz jautājuma zīmes.

Visdriizaak laapiishos tajaa dienaa. Vai mirshu.

3 Likes

Gribetos, bet diez vai sanaks, ir iekrajusies dazi darbi gan pa majam, gan skolai.

2 Likes

Būšu full exam prep mode, tāpēc nezinu vai iešu

1 Like

Pastāv iespēja, ka eksistēšu tur. Ja tā būt 1. maijā, kā pagāšajā gadā, kad es gulēju un centos parsist savu rezultātu augstumšmekošanā, tag ok, bet tagad, kad jāatdod visi parādi, gan darbā, gan mācībās. Nu hz, hz. UniCona orgiem bija laicīgi jādomā par to, ka eksistē Dreamflash. :smile:

man patīk, ka tiek origanizēts vairāk uz maija beigām, jo ir siltāks nekā, ja tiktu origanizēts apriļa beigās… bet jā… eksāmeni… :sweat_smile:

Lol kāds Uniconam ar nobīdi sakars? Mēs Dreamflash neorganizējam :smiley:

Ko tad Parva pagāšgad tur ar skaļruni, burbuļiem un minjoniem darija kolonnas priekšā? :smiley:

A kāpēc tad ne pie Dreamflash event, ne pie fb lapas nav par Unicon visp nekas teikts? :smiley:
Mēs tur tik reklamējamies, nevis organizējam pašu pasākumu

2 Likes

Kas īsti origanizē Dreamflash?

Es īsti nezinu vai rīt būšu. Es laikam skatīšos cik nogurusi būšu :’'D

1 Like

Cik zinu Dreamflash organizē tam īpaši veltīta komūna, kas neko citu neorganizē. Neko precīzāk pateikt nevarēšu, jo neesmu par to īsti interesējusies.

Okay, es tomēr būšu.

Hmm, īsti nezinu, bet vispār es arī varētu aiziet.

Droši nāc!

Viena no dzīves mistērijām. Nezinām ne kas to organizē, ne kādēļ.

1 Like

#Paldies visiem kas ieradās, bija tiešām prieks pastaigāt ar jums caur burbulīšiem!

1 Like