Death Note - Netflix Teaser

opā ;o

3 Likes

Opā, pirmā dzirdēšana par kaut ko tādu. Bažas izraisa tas, ka kadrā neparādījās Rjuku. Kā jau mēs zinām, šādas ekranizācijas mēdz iekrist specefektu jomā.

1 Like

Man liekas, ka tas ir intrigai :)

Patiesībā, man nebūtu nekas pret, ja viņš tiktu šādi attēlots visa seriāla gaitā. Ēnas veidolam ir savs šarms, tas sekmētu savādāku atmosfēru nekā oriģinālā.

1 Like

arī ^^

Pa lielam nemainiitu to, ka gauzhaam garlaiciigs shovs.

Tu vēl neesi no tā seriāla ne kripatas redzējis.

3 Likes

grūti teikt…
ja mēs pieņemam to, ka seriālā viņš būtu kā ēna… varbūt viņi to interesanti apspēlēs, bet ir arī risks, kā jau tu minēji, ka seriāls nebūs tad tik interesants.
Bet tas gan varētu būt disappointment tiem kas tiešām cerēs - ieskaitot mani - ka treilerī tas bija lai radītu intrigu un tiešām gaidīs ka serāla gaitā tiks parādīta viņa īstā forma, bet nekad netiks. :'D

Man personīgi liekas, ka būs viņa īstā forma, bet viņi tikai tagad to neparādīja, lai būtu intriga.
Jo līdz šim man ne pārāk ir patikušas Live action datorgrafikas un es automātiksi gribu tās filmas dropot dēļ tā. Varbūt ja tas nebūtu parādīts treilerī - man būtu lielāka vēlma skatīties šīs filmas. :smiley:
Šeit seriāla veidotāji varētu speciāli neparādīt viņu, lai cilvēki laicīgi nesāk heitot vai fanot par attēloto Ryuk izskatu.
Man vismaz tā liekas.

Es te runaaju par animi.

Mēs runājam par gaidāmo Netflix seriālu. Domāju, tas visai jūtami atšķirsies no anime adaptācijas.

1 Like

Ekranizaacijaa varbuut. Staasta zinjaa? Nu, gruuti teikt. Reizeem Holivuda par daudz novirzas no avotamateriaala, citreiz par maz.

Neizskatās ka būs kaut kas labs :confused:

(es nezinu vai man patiks kā tiks attēlota galvenā loma)
bet man šķiet, ka viss pārējais varētu būt labs. Es tā ceru… jo man ir parādījies maziņš hype… ;n;

Ir viena lieta saistībā ar vienu tēlu, it kā tas nav spoilers, bet tas ir tāds kas savādāks.
Daudziem internetā laikam ir iebildumi pret to. tāpēc ielikšu kā spoileri, pat ja tas īsti nav spoilers.

L - būs afroamerikānis , aktieris - Lakeith Stanfield


p.s. es pats neesmu vēl noskatījies animi un īpaši vēlmes nav pagaidām, mangu ar neesmu pētījis. Un šo ar pats negaidu nemaz tā. Es tik pamanīju video un izlēmu ielikt, jo noteikti būs tie kam interesēs.

par to spoilu, kas nav spoils - interesanti.
Man sāk rasties priekštats, ka šis seriāls būs tiešām savādāka interpretējuma. Kas nav slikti, bet ceru, ka viņi to apspēlēs forši un neizgāzīsies.

Es tā uzmetu aci vēl. Un šis nemaz nebūs seriāls. Tā laikam būs filma.
njā. nez kā tad tas viņiem izdosies.

2 Likes

oh…

(welp… man sāk pazust mazais hype :''D )

Viena filma tas vairs nav tik labi. To var izdarīt, taču būs kārtīgi jāgriež stūri vai arī kreatīvi jāatstāsta stāsts. Pat mazliet interesanti, kāda pieeja tika izvēlēta. Ja kreatīvais ceļš, faniem visdrīzāk nepatiks. :smiley:

2 Likes

Reizēm šī novirze var būt arī pozitīva.

1 Like

akcents uz vārdu - reizēm. :’'D

Slidens temats. Tas ir ļoti individuāli katram.
Ja mēs skatamies uz holivudas filmām - nesalīdzinot ar oriģinālajiem avota materiāliem - tad holivudas filmas varētu patikt, jo viņi ‘uzspodrina’ un akcentē spilgtākos momentus (dažreiz nesanāk, bet lielākoties viņi tiešām cīnas lai būtu interesanti skatītājam. Visi grib pelnīt :’'D ) un izmet lieko informāciju, bet dažreiz izmet ārā vai pārveido detaļas, kuras patiesībā ir svarīgas un stāsts ir neiedomājams… tādējādi ir risks uz pilnīgi jaunu daiļradi. Ja filmu salīdzina ar oriģinālo stāstu - lasītājiem tas varētu ne pārāk patīk.

Mēs nezinām kā pašlaik izvērtīsies šī filma, bet uzskatu, ja filmas stāsts aizies ļoti prom no oriģinālā avota stāsta, filmas veidotājiem vajadzētu to nosaukt savādākā vai līdzīgā nosaukumā ar avotu - filma ir balstīta uz Death Note stāstu or smtng.