Cosplay event "School uniforms"

Nu, nu. Atkārto soļus vēl pāris reizes un sanāks labāk! Padodoties rezultātu nesasniegsi :slight_smile:

1 Like

Paldies, bet es nevaru šadas tādas kustības izpildīt, jo esmu diezgan stīva meitene, bet takā esmu pieteikusies, uzstāties nāksies :cry:

Vēl jau tev ir mazliet laika, varbūt pamaini tās vietas, kuras nespēj izpildīt?

Tad būs ļoti vienkārša deja un prasta

Manuprāt, labāk izpildīt ko vienkāršāku, par ko esi pārliecināta. Bet skaties, kā tev pašai šķiet labāk :slight_smile:

1 Like

:slight_smile:

1 Like

Neuztraucies~ :sparkles:
Es ticu, ka tev sanāks un būs labi!~
:pusheen:

1 Like

Labdien,

Nepietiekamu pieteikumu skaita dēļ mēs nolēmam, ka, diemžēl, konkurss nenotiks. Visi kosplejeri, kas bija iesutijuši pieteikumus saņems no mums bonusus.

Atvainojamies, ka Jūs esat sagatavojuši visu, bet mēs pieviļam Jūs.

:frowning:

Ar cieņu,
Nikita no AnimeForums.lv backstage komandas.

Skumji :cry:

Nu, nu. Pati veel suudzeejies, ka neesi gatava uzstaaties. :stuck_out_tongue:

Nebiju vēl, bet vēl varēju paspēt pilnībā sagatavoties :blush:

1 Like

Žēlīgi… Bet es droši vien tāpat nebūtu tikusi.
Pats pasākums notiks, tikai bez uzstāšanās daļas?

Man ir tas pats jautājums, vai pats pa sevi pasākums notiek?
Gribējām kosplejā ierasties UniconCafe, būtu stulbi, ja tikai mēs divas tur būtu ietērpušās skolas formās. :pensive:

1 Like

Skatīšos, kas man ar plāniem. ja svētdien būšu Rīgā ap to laiku, maybe jums pievienošos :wink:

2 Likes

THAT’S SOOOO SAAAD! :crying_cat_face:
like… REALLY SAD!! Es biju jau iemācījusies kustības… :sweat_smile:
Bet es saprotu organizatorus…

But I guess manu priekšnesumu būs jāpārliek uz kādu citu kospleja pasākumu vai conu. :'D

Varbūt pieteikumi nebija tik daudz, jo kospleja priekšnesumiem bija jābūt tieši saistītas ar skolas uniformām?
Problēma tieši ar uniformas uztaisīšanu vai dabūšanu(?), jo, ja man nebūtu jau gatavs kosplejs, tad es šaubos vai es būtu pieteikusies… viens mēnesis no pasākuma paziņošanas ir diezgan mazs laiks [vismaz priekš manis] lai kaut ko uztaisītu :sweat_smile: . (( Lai gan es zināju, ka pasākums tiks organizēts, bet es nezināju ka būs arī kospleja priekšnesumi, kas bija pretty good idea. Es ceru, ka kaut kas līdzīgs tiks organizēts kaut kad nākotnē~* ))

2 Likes

@ligalv96 Wait dude… Vai tas nozīmē, ka mēs nesatiksimies? I still want to meet you… :sob:

1 Like

njaa skiet ka tas dates ieks septembra ir vieniga iespeja satikties…par to es sikak uzrakstisu PM kad atradisu laiku jo pec darba esmu beaten nav pat speka citreiz lidz kompim aizrapot xD

1 Like

Šī pasākuma vietā organizēsim foruma Meet-Up #03, atvainojamies par sagādātajām neērtībām. :bow:

1 Like