Constantine (2005)

Hehe, Vakar atkārtoti noskatījos šo mākslas darbu, filma ir par eksorcistu kas dara visu lai tiktu ārā no elles, bet netiek pat tuvu tam! Un kā viņš cīnās ar dēmoniem, filma ir no DC komiksu varoņa kuram vēlāk tika dots arī seriāls kuram pa nožēlai bija tikai viena sezona, bet nu pa to citā apskatā!

Tātad, stāsts ir interesants un labā tempā pastāstīts, viss iet jaukā tempiņā un neliekas kā citās filmās kur viss ir tik saspiests, lielākoties tādēļ ka netiek spiests uz character background kas ir tiešām lieliski, īsi pastāsta pa viņu un viss, galvenais ir stāsts un kā tas izrit!
Es dodu 9 no 10

Aktieri, ir izdarīta pareiza izvēle ar aktieriem kas bieži ir ļoti svarīgi filmām, šīs filmas galvenais aktieris ir Keanu Reeves Ko iespējams pazīstat no tādiem darbiem kā Matrix trialoģija un John Wick un vel dažiem,
Viņš lieliski ataino galveno varoni, ar savu tumšo noskaņu, seriālam protams aktieris ir tuvāk oriģinālam kas ir no komiksiem, bet filmā tieši Keanu ir izcils kā ir!
Es dodu 10 no 10

Specefekti ir tiešām ļoti labi un viss atēlotais izskatās tik ļoti realistisks, šīs 2005. gada filmas specefekti nav ar neko sliktāki kā 2016 gada efekti, un var redzēt ka tanos budžets nav žēlots
Es dodu 10 no 10

5 Likes

Nezinu kāsu atzīmi gan es liktu, bet filma bija iespaidīga un aizraujoša.
Komiksu gan neesmu lasijusi un seriālu arī neesmu redzējusi, bet tas man netraucēja izbaudīt biblisko fonu un to cik lieliski tas tika apspēlēts… Arī plusiņš no manis par kolorīto sātanu :smile:

1 Like

Jā, pilnībā piekrītu pa sātanu, viņš bija interesanti atēlots, un man patika arī viņa rīcība ar Konstantīnu

ooo, nice nice. Laigan kritizēta kā viduvēja, tomēr man ļoti patīk šī filma, vairākas reizes esmu skatījies, nekā slikta nevaru teikt, viena no manām mīļākajām filmām :slight_smile:
Keanu arī ļoti labi derēja galvenajam tēlam. Pārējie aktieri arī lieliski pastrādāja :smiley:

Pirm pāris gadiem izgāju šīs filmas veidoto 3personas shooter spēli uz pc ;0 … priekš manis ok, bet bija garlaicīga un repetitive.

Seriāls ar foršs bija, tik žēl, ka 1 sezona tik :confused:

1 Like

Esmu redzējis, bet tas bija visai sen, it neko neatceros. Man šķiet man patika filmas stils.

Nu cik atceros, tad komiksu fani ar putām uz mutes gribēja autorus pakarot sadedzināt. Kino kritiķi - ir bijis labāk.
No sava skata punkta varu pateikt - ka pilnīgi piekrītu, filma uz vienu reizi, maksimums uz trijām reizēm. Sižets taisns kā lineāls un nekāda vau efekta praktiski nav. Tomēr patika stils, atmosfēra - lai gan atkal, personāži nekādu intrigu neraisīja pret sevi, pat galvenais varonis, līdz ar to viss pārējais bruka. Līdz ar to jebkāda simpātija pagaisa. Protams bija daži stilīgi momenti - kad galvenias varonis nokļūt ellē un pašam sātanam vidējo pirkstu parāda - stilīgi, bet ne vairāk. Brīžiem vispār šķita, autori paši nav pārliecināti par to ko dara. Taču filma - varētu teikt ir stabila vidējās klases filma. Kuru noskatoties nav žēl iztērētā laika, un ir ko apspriest. Bet atkal uz vienu reizi stabili un vēlāk pat vairs negibās skatīties - jo nebūs vairs tās sajūtas.