Comics & Graphic Novels Workshop 28/10

Pati diezgan vēlu uzzināju par šo pasākumu. Diemžēl pati netikšu, bet varbūt kādam no @Zimetaju_grupa vai citiem AF.lv lietotājiem ieinteresēs.

Unicon origanizē workshop ar ievadu un paša komiksa/grafiskās noveles veidošanu. Nodarbībā varēs uzzināt pamatus par grafiskām novelē & komiksiem. Varēs uzdot jautājumus, pavadīt labi laiku un uzzināt ko jaunu.

Valoda: Angļu
Kad: 28.oktobris
Laiks: 14:00 - 17:30
Vieta: NVO Nams, 203 telpa
Bezmaksas

Aptuvenais plāns:
14:00 – Ievads
14:15 – Ievads grafiskajās novelēs un komiksu pasaulē
14:30 – Radoša iesildīšanās
15:00 – Sākums grafiskai novelei vai komiksam
15:45 – Tējas pauze
16:00 – Atgriešanās pie zīmējuma
17:00 – Prezentācija

Ko jānes līdzi:

  • Radošums
  • Pozitīva attieksme
  • Zīmēšanas materiāli (zīmulis, papīrs, tinte, marķieri vai jebkas kas liek ērti justies)
  • Tējas pauzes lietas ( krūzītes, tēja un maizītes, lai padalītos ar visiem)
  • iedvesmas attēli
  • Tavu mīļāko komiksu vai grafisko noveli

Vairāk par pasākuma programmu FB eventā.

Facebook event: Comics & Graphic Novels Workshop

2 Likes

Kad???

28.oktobrī

Es varētu atnākt, bet man ir tā sliktā unicona pieredze, kad pienāc pie zīmētāju stūrīša un saproti, ka nemāki zīmēt xD

Man liekas, ka tas nav šķērslis.

es ieteiktu aiziet. no darba process rodas aizvien labāki un labāki darbi. pie tam šis pasākums ir pa brīvu. Pačeko facebook event, jo tur ir vairāk info.

1 Like

Animeforumā vajadzētu būt kkādam informatoram, kas stāsta laicīgi, kādi pasākumi notiks un kas būs. Piemēram šajā gadā dream flešā es vispār tiku tīrā sakritībā, jo man tad bija dzimene un tikko kā izgāju laukā no svinību vietas vecrīgā attapos, ka man priekšā notiek episks unicona rīkots gājiens

1 Like

Cerams, ka kāds no šejienes arī ies, lai es tur nebūtu galīgi viens, ja iešu :smiley:

1 Like

droši ej pat, ja neviens neies no foruma, jo lekcija varētu būt intereanta & nodedīga :cat:

1 Like

Nu kāds vēl ies? Negribu būt tur forever alone :smiley:

@Zimetaju_grupa iespēja jums izpausties & neatstājam @Onii_chan vienu! :blush:

Kaa tikt ziimeetaaju grupaa?

mums nav īsti darbība vēl( ?) :sweat_smile: Protams, ja ir laiks un iniciatīva var origanizēt. Pamatā paškaik tas strādā kā iespēju saņemt paziņojumus saistībā ar zīmēšanu vai citām aktivitātēm, kas tiek publicēti forumā. :'D

Ir kkaads iestaashanaas rituaals vai kkaads uzdevums lai tur tiktu?

topicā ir pastāstīts.
nav nekāds rituāls. esam atvērti un gaidam jebkuru interesentu.
Uzspied vienkārši uz ši taga @Zimetaju_grupa . tev atveras lapa, kur ir visi lietotāji, kuri ir pietekušies par biedriem. augšējā labajā stūrī vajadzētu būt opcijai +join group

Lab, izskataas ka buus man tur jaaiepaziistas ar jauniem cilveekiem… Kaa uzsaakt sarunu ar citiem??! *- *

2 Likes

chill :+1:

Izskatās, ka tomēr nav kandidātu… :confused:

as I said. tas nav iemesls neiet, ja nav kompānija. noteikti varēs atrast kādu uz vietas, jo acīmredzot visiem piesaista viena interese, ja jau ir atnākušu uz pasākumu - visual novels & comics & drawing :3

Es iešu, bet tikko skatījos, kur tas viss notiek… purvciemā :smiley:

1 Like

sanāk tālu?