Cik ilgi skaties anime?

Sveiki! Es nezinu ko te rakstīt tapēc ķersimies pie lietas kas mani interesē. Mani interesē kāda jums ir pieredze. Tāpēc variet atbildēt uz pāris jautājumiem…

  • Kādā vecumā tu sāki skatīties anime?

  • Cik tev tagad ir gadi?

  • Cik (apmēram) anime tu esi noskatījies/usies?

3 Likes

parak nesen lai atbildetu uz tadiem jautajumiem :stuck_out_tongue:

sen*

Piekrītu spambotam. :D

Pašas pirmās animes es dabūju redzētagrajos 90s gados kad biju sīks. Tēvs nesa mājās visādas pirātiskās kasetes un uz dažām bija arī animes ierakstītas. Neatceros cik īsti bija man gadi tad. Iespējams kādi 6 - 7 gadi, varbūt 8 gadi. Bet tā apzinīgi (tas ir jau zinot un saprotot, kas ir anime kā medijs), es sāku kkur ap 2001 vai 2002 gadu, kad pieslēdza satelītu. Tad es laikam biju 14- 15 gadus vecs. Šobrīd balstoties uz My Anime List sarakstu man ir noskatītas aptuveni 550 animes.

3 Likes

Stāsts līdzīgs kā @Farlien arī bērnībā tikai, kas hvz bija ievedis mūsu mājās kasetes ar anime filmām kopā ar brāli skatijāmies 2000 gads kkāds bija un iepatikās, tālāk sekoja bērnu rīts ar digimoniem, yugio, beibleidiem un 16:00 pa LNT skatijāmies Pokemonus un tad, kad pokemonus beidza rādīt vnk vairs neskatijāmies, bet pēc 12-13 kkādiem gadiem pieķēros pie anime tā nopietnāk jeb no 2014 gada janvāra un šobrīd balstoties uz My Anime List sarakstu= 280 +/-.
Tātad sāku daudz skatīties, kad bija 21 gads un tagad ir 25.5 gadi.

1 Like
  • Ja neņem vērā, ka bērnībā skatīti pokemoni un pārējie, jo tās bija tik kā multenes, un ja neņem vērā ka intereses pēc ap 2008 vai 2009 gadu noskatījos Black Lagoon un Elfen Lied.
    Tad ap 2014. gada pavasari atkārtoti noskatījos Black Lagoon un 2014. gada vasarā sāku interesēties un skatīt citas, pa vienai, palēnām.
    Tātad ja ņemam pavasari tad - 19 gados
    Bet ja ņemam vasaru tad - 20 gados
    šeit ir sīkāk par to visu - Pirmā anime, ko noskatījies 🍎 - #78 by Enemijs

  • Man pašlaik ir 24 gadi.

  • Mans MAL - MyAnimeList saka ka 234 - bet ņemot vērā ka ir tie special, ova un kas vēl, tad varbūt pie 200.

Bet jāsaka, ka pēdējā gada laikā neko jēdzīgi vairs neesmu skatījies, apnika un bēdīgums visu prieku izbojā skatīt. Varbūt kādas 2-3 animes tik esmu noskatījies pēdējā gada laikā.
2015 un 2016 gads laikam ir bijuši man tie aktīvākie.


Piemetināšu vēl par Mangu.
Es nevaru pārbaudīt MAL, bet laikam sāku interesēties ap 2015. gada vasaru, Jāņiem Līgo tieši, bišk pamazām un tā vairāk. Un 2016. gada janvārī sāku pirkt fiziskās kopijas mangām. 2016. bija ražens gads, bet 2017. palika švakāks, jo liekas naudas trūkums un LMT internets visu pirkšanu un sūtīšanu sačakarēja. It kā 2018. gadā beidzot visu salaboja LMT, bet tāpat, maz naudas. Un arī interese samazinājusies tāpat kā ar animēm, arī laikam kādu gadu normāli neko nelasu, tik ko bišk.
Bet mans MAL - MyAnimeList saka ka ir 94 mangas izlasītas, bet iespējams bišk vairāk tuvu 100, jo viņi tur neiekļauj visas manhwas un manhuas un pāris one-shot mangas.

1 Like

Hmm saku skatities apzinoties kas ir anime apmeram 17 gados sakot protams ar death note un tad kka randoma parak pieveršoties ecchi tipa animem ;) nu ir pagajuši 8 gadi un spriezot pec visa un nepabeigtā MAL lista apmeram 550+ ir :)

8 gadus atpakaļ, stabili (noskatijos savas lapas reg datumu :D). Precīzi vairs neatceros, vartu būt vairk. :smiley:
Tagad pilni 22 gadiņi.
Pieņēmu, ka noskatījos vairāk par 1k-2k multenēm. Listos īpaši nesēžu, so uzskaites nekādas nav.

Man nav saglabājusies laba mēraukla pēc kuras pateikt, kad sāku skatīties. Varbūt kādos 14 gados, laikos kad man mājā eksistēja televīzija, kanāls Jetix un pa to rādīja Naruto. Par sava anime piedzīvojuma sākumu uzskatu tieši Naruto. Pokemoni, Digimoni, Yu-Gi-Oh un pārējais ko skatījos bērnudārza laikos mani līdz anime nenoveda.

Esmu sasniedzis vecumu, kuru ir grūti parādīt ar pirkstiem - 22 gadiņi.

Nekad neesmu uzskaitījis ko skatos vai esmu noskatījies. Gan jau vairāk par 100, bet mazāk par 1000.

1 Like

kopš sevi atceros. bet tā pamatīgi daudz no 90x gadu vidus. principā kopš parādijas iespēja.

cik daudz? visu kas man varētu interesēt. Nav iespējams uzskaitīt. Teiksim ka es no 2004. gada jau katru sezonu skatijos kas ongoingā bija man saistošs. un ar laiku kad sezonā iznāk pa 2-4 anime ko skatities, sanāca jau noskatities visu.

  • Laikam tā apzinoties, ka tā ir anime, ko skatos, sāku līdz ar vidusskolu, 16 gadu vecumā (?)
  • Es jau veca - 21
  • Kaut kur 50 animes redzētas, vismaz pēc MAL teiktā. Esmu ļoti neregulāra un slinka skatītāja, parasti izvēlos skatīties trash normālas animes vietā :sweat_smile:
  • Apzināti sāku skatīties no 13 gadu vecuma, bet super aktīvi no 16 gadu vecuma

  • 21 gadi

  • ~170 anime

  1. Apzināti sāku aptuveni 14 gadu vecumā, bet pirms tam pa TV šo to arī biju redzējis.
  2. 28
  3. MAL saka, ka 362, bet tas ir ieskaitot filmas, un neskaitot pašas senākās, kuras es vairs neatceros. Also man ir daudz (~50) iesāktu @ Crunchyroll, bet nevaru saņemties pabeigt.

Sāku 12 gados un vēl turpinu skatīties.

26 at the moment :’'D

Around 1 - 2k , and re watched lots , But as of recently can’t re watch too many anime.

Hopefully there will be more and more awesome anime : 3

1 Like
  1. Sāku skatīties 2015. gadā kaut kad 16 gadu beigu posmā jeb pavasarī. Pirmais anime bija DanMachi.
  2. 20, palika mēnesi atpakaļ.
  3. MAL rāda 162. Dažas no tām filmas un ova, tātad kaut kur 150 anime un daži re-watched.

Sāku skatīties apmēram šī gada Janvāri (2018), nu jau gandrīz gads pagājis. MAL rāda 57, bet daudzām Anime ir OVA, Special epizodes un citām ir vairākas sezonas, tad kopā sanāk 28 Anime.

  1. Sāku skatīties 2016. gada 1. jūnijā - 13 gadi
  2. Tagad ir 15, būs 16 pēc 3 mēneiem.
  3. Noskatītas 221 (apm. 69.8 dienas mal rāda), Skatos 38, on-hold 33, dropped 28 (ieskaitot ova un movies)

Mal rāda kaut kur 450 animeškas,reāli ir kaut kur 420🔥, sāku skatīties 2009 , tagad 19 gadiņi… 18 janv 20 gadiņi(liels puika).

1 Like

Sāku skatīties laikam kādā 2013/2014. gadā. Mals rāda 272 anime, bet patiesībā ir vairāk, jo sākumā listu neveidoju.
21 gads.

1 Like

Skatos varbūt laikam no kāda 2014 gada, bet ļoti neregulāri un arvien attālinos, visādu citu nodarbju dēļ (kā arī webtooņi nākuši anime vietā)
MAL rāda 92, taču ilgi nav updatots, varētu būt bišķi pāri 100
20y