Blood Lad - ieskats

image
Blood Lad
Žanrs: Comedy, Demons, Fantasy, Seinen, Supernatural, Vampire

Staz ir vampīrs un kādas demonu pasaules teritorijs boss, bet viņš ir ieinteresēts cilvēku pasaulē. Viņam ir iepatikusies Japāņu kultūra. Kad Yanagi Fuyumi, meitene no Japānas nonāk demonu pasaulē, viņu tur nogalina un viņa pārvēršās par spoku.Satiekoties ar Staz, viņš apsolija, ka atradīs veidu kā izglābt meiteni.

--------------------------------------
Orģināli izveidojis - divi-viens
--------------------------------------

Savulaik noskatījos un sākotnēji, lai arī biju mazliet skeptisks, maigi sakot, anime ātri vien pārliecināja par pretējo.

Patiesību sakot samērā interesanti personāži, sižets saistoš, lai arī samērā viduvējs un ar saviem negarlaicīgajiem momentiem, no kuriem daži izskatās no pirksta sūknēti, tomēr izskatās vienoti un vesali. Tomēr pati ideja kā pa manīm nav slikta un pa savam apkopo labāko no klišejiskā/banālā.

Tikai visu bojā fakts,ka turpinājumu mums ļaudis neredzēs. Jo lūk… hvz kāpēc…

2 Likes

Interesanti personāži un Overall labs anime , bet nedaudz nepiekrītu tam, ka vajadzīgs turpināums , jo plotline paliktu nedaudz nogurdinoš. Short series ir labi , jo var anime kurš būtu 7/10 kā long series, pataisīt 9/10 kā short anime

Iespējams, arī taisnība, taču šinī gadījumā paliek mazliet “aftertaste”, gribās vēl redzēt… atšķirībā no HOTD, kuram ar man šķita, ka must have turpinājums, taču ar laiku nonācu pie domas, ka tomēr pa savam tas ir pareizi nobeigts un pa savam nevajag turpinājumu jo šī pēcgarša tomēr izzūd atšķirībā no bloodlad - un galu galā anime paspēja aizķērt daudzus anime segmentus.

Pilnīgi piekrītu par HOTD, characteri bija interesanti kā arī animācija un "neliels "fanservice bjia on point .Lielākā atšķirība no Blood Lad bija tas , ka nobeigums jutās legit, salīdzinājumā ar Blood Lad ,kur nobeigums likās pārejošs uz nākošo chapter, nevis kā anime adaptācijas beigas. Ja tā padomā ir ļoti daudz anime ar neīstenotu galveno mērķi, jo animācija , kur mērķis ir īstenots ir garlaicīgāka par to, kur pašam jādoma .

Mazliet liek atcerēties Xamd: lost memories - varbūt ne gluži šajā kategorijā, tomēr pa savam atstāj daudzus un netiešus jautājumus, kuri tomēr ir tipiski, taču realizēti ļoti patīkami…
Ja godīgi jau daudz ko neatceros par šo garadarbu, taču viens no jautājumiem pa savam ļoti iespiedies galvā…

Taču atkal - kā pasniegts, galveno mērķi var īstenot tā, ka pamata jautājumi būs atbildēti, taču skatītājam vienalga gribēsies uzdot aizvien jaunus jautājumus rosinot domu apetīti, taču mērķis var tikt nerealizēts nevis dēļ “gudrās domas” vai slēptās jēgas, bet gan dēļ autoru līkrocības (sveiciens Blade&Soul anime - kurai bija tiešām labs potenciāls izrauties no “made by licence” vidējībām, tomēr nespēja to - pārāk lēkāja pa visurieni un nekurieni).

Bounen no Xamdou ir neredzēts darbs, bet jau gatavs skatīšanai ,kaut kur downloados.
Varu teikt, ka ir darbi , kas spējuši īstenot galveno mērķi kolosālā stilā vai ar ļoti labi izveidotu sižetu, domāju, ka Plastic memories ,Gurren lagann, Ushio to torra ir labi piemēri( ir daudz vēl tho),bet kā jau pieminēji ir anime ar ispildītu galveno mērķi ,kurš ir ar garlaicīgu sižetu vai tik tiešām labu sākumu bet kopēju iznākumu šausmīgu, tādus es nosauktu: Koutetsujou no Kabaneri(ļoti žēl, biju gaidījis vairāk),Kamisama Hajimemashita(ova nobeigums vienk ko??bet vispārīgi neslikts anime),Captain Earth(vairāk mediocre par šo nevar būt).Domāju, ka šo sarunu var turpināt kādā citā topikā, gaidu ieteikumu :slightly_smiling_face:

1 Like

Saistībā ar Blood Lad - daži norm joki un personāži likās labi, bet in general man šovs likās 6/10, jo story nesaistīja, joki ne visi bija labi.

lol tādu ir čupa, piem., SAO(2 divi episodi daudzsološi, tālāk grīstē), Erased(Šovs in general ir labs, bet endingu mazliet izbojāja, ja salīdzināt ar visu, kas bija pirms tam), Charlotte(Atkal ideja un sākums labs, endings kkur greizi aiziet), Darling in the franxx(Viss shows līdz pēdējām sērijam bija amazing, bet pēdējās sērijas reāli visu izbojāja),Guilty Crown(Arī līdz pusei viss ok, bet tālāk sāka mugot mazliet, bet mūzika visu šovu kinda glāba), un var sarakstīt vēl 1k vārdu eseju skaitot šovus, kuriem kaut kas aizgāja, kaut kur netur :smiley:

Tik tiešām labs šovs, nepiekrītu, ka nobeigums bija slikts, ļoti līdzīgs Tengen toppa tho.

Atgriežoties pie Blood Lad… Sižets azigāja varbūt nedaudz greizi , jo anime pēc izjūtām bija kā labs fillers , vēl labākam main storyam, kuru aizmirsa izlaist .Toties pat ja nav turpinājuma Blood Lad bija labs anime un tas ir fakts.

Neteicu,ka Blood Lad bija slikts vnk mani nepiesaistija.

Par Draling in the franxx - kad tev ir šovs mostly based on interaction between characters un viņu attiecību attīstība un mazliet mecha fights, un beigas pārlec uz hardcore action almost without anything else nav tā labākā ideja, bet pašas beigas jeb pēdējās 24 episoda 7 minūtes bija normālas. Bet jā nestrīdēšos tālāk, es saprotu kāpēc daudziem liekas, ka tas ir labs šovs, es pats ieliku 7/10, dēļ characteriem un pirmās šova daļas.

1 Like

Nedomāju, ka tur bija baigais hardcore action, bet same dialog based fighting, kur arī starpā mēs redzējām ,kas notiek ar vairākiem characteriem un viņu savstarpējām attiecībām, bet vispārīgi vērtēju 7/10, jo bija gaps storyline, kuri man nebija saprotami, it ītpaši beigas

1 Like