AZ: Anime in minutes

Pirms kāda laika biju iemetis video par SAO lielajā video lentē, tagad, kad ir iznākusi otrā epizode par TG, pienāca laiks izveidot tam jaunu tēmu.
Šie ir mazi skeči, kuros tiek izsmiets konkrētais seriāls. Personīgi man šis youtuberis patīk, tādēļ arī šīs Anime in minutes sērijas šķiet potenciāli labas.
Enjoy watching. :)


@Mr_Bunny ‘Initial T’ here. :D

6 Likes

Pfft, I don’t know!

Seems legit!

xD paarsmeejos! Dievinu SAO, bet shis ir vienkaarshi zelts! Pilniigi asarinja noteceeja no smieshanaas. :smiley: :smiley:

Un tas ir Tokyo Ghoul in a nutshell. :smiley:

1 Like

Wait, you people don’t know Gigguk?
Where are you living… ;D
Es jau sekoju viņam kopš viņa pirmajiem video. Čalis ir labs. Noskatieties arī video par Anime in 2014 un Anime in 2015, katram ir 2 daļas.

Bīju skatījies līdz vienam momentam, tad noskatījos viņa pāris pēdējos video un unsubskriboju, jāpaskatas būs šie video, varbūt tomēr atkal šķitīs daudz maz normāls, bet nu šaubos.

Viņš jau kādu gadu bija pazudis vnk ;D

Bīju noskatījies tā kaut kāda gada anime apskatu un ne reizi pat nelika pasmaidīt, viss ko man lika darīt, tas bīja turēt vienu roku uz skaļruņa pogas, jo bīja bezjēdzīgi daudz, pārāk skaļu iebļaušanos un kliegšanu

u 2 srs ;[

Man jāpaskatās vēl iepriekšējie video. Tad pārliecināšos vai nu man tas bija tas moments, kad tik patika vai vienkārši tie pēdējie video vairs nebīja tik labi

Kādēļ tāds jautājums? ;D Es sen jau viņam sekoju, tagad, kad ir divas epizodes no šīm sērijām, izdomāju ielikt. Simple as that.

Nav bijusi interese. Es pat tagad nepirakstiijos. Gadiishu, kad @DiviViens liks video forumaa. :smiley: Man neko vairaak par TB, Jesse Cox, Crendor un Purge nevajag Youtube. :smiley: Un, protams, Honest Trailers. Bez tiem nekaadi nevar.

Seems legit

Tas tokyo ghoul video bija tik labs… XD it īpaši tie momenti kad tiek pieminēta manga :smiley: un toukas… skriešana sooo good :smiley:

Vismaz es beidzot zinu, kas notiek TG un SAO :grin:

5 Likes

You know it’s true! :smiley:

1 Like