AnimeForums.lv TOP5 Puiši un Meičuki 2

Jau ir pagājis krietns laika sprīdis kopš iepriekšējā konkursa un ar @anon81076694 atbalstu tika nolemts, ka ir nepieciešams atgriezt šo konkursu atpakaļ forumā, kur tiks izveidots TOP5 no foruma simpātiskākajiem puišiem un meitenēm.

Forumiešu foto tiks ņemtas no Pašbildīšu striķis un, lai būtu interesantāk un dalībnieku bildes būtu “svaigākas”, tad tiek pieņemtas bildes, kas pašbildīšu striķī tika ieliktas pēdējo 3 mēnešu laikā vai arī laika posmā no šīs dienas līdz 21. janvārim (ieskaitot).

Bildes, kas forumā jau ir bijušas un ir vecākas par 3 mēnešiem, un tiek liktas pašbildīšu striķī, neskaitās.
22. janvārī tiks izveidota anonīma balsošana, kur tiks izvēlēti 5 puiši un 5 meitenes, kas dosies uz nākamo fināla balsošanu, kas arī būs anonīma, kur arī tiks izlemts tas, kuri tad ir simpātiskākie animeforumieši.

Cilvēki, kuri vēlās piedalīties šajā konkursā, bet kuriem nav pieejas tumsas puses topikiem, var droši likt savas bildes šajā topikā

Bildēs ir jāredz pilna, neaizsegta dalībnieka seja!

Pirmais konkurss:

1 Like

Ohhh… atkal izskata vērtēšana :smiley:

Atkal? Šī konkursa te nebija jau 2 gadus :joy: Vai piedalīsies? Man šķiet, ka neesmu vēl tevi redzējis :smiley:

1 Like

Whoah… 2 gadi? Tas liek padomāt cik ilgi es tad jau te esmu XD
Nope :smiley: Un varētu tā būt :smiley:

1 Like

Paskatījos tavu profilu… Ilgi, ļoti ilgi… :D

Cik ilgi? :smiley: Vienkārši pašai interesē :smiley:

1 Like

@xrobisxxs

1 Like

Uztaisīšu jaunu :joy: ,bet rīt

1 Like

lol, ja bilde kosplejā der, tad no cona kaut ko iemetīšu :smiley:

3 Likes

Šis ir interesants jautājums :thinking: ja seja ir redzama pilna un nav aizsegta, tad jau var :smiley: Tāpēc arī izveidoju tik ilgu laika posmu, lai cilvēki arī bildes no wintercona varētu iemest :smiley:

1 Like

Tēma tiek slēgta ciet, gar pašīšiem neļaušu gramstīties bez absolūtas visu iesaistīto atļaujas, kuras jums nav un nebūs. Foruma administrācija var darīt ar attēliem ko vēlas, taču zināma cieņa pret tiem tiek izrādīta. Tas netiek apspriests.

Kā arī, atvainojos, ja kādu aizskaru, no foruma viedokļa, jūsu izskats ir pilnība vienaldzīgs. Šāds tops it nemaz neatbilst Geek interešu kopumam.