AnimeForums.lv dzimšanas dienas meet-up

Sveiku mūsu Foruma sabiedrība. Tuvojas Foruma dzimšanas diena.
Sakarā ar to 2. oktobrī plkst 16:00 aicinam Jūs visus uz pasēdēšanu @gamestation (Dzirnavu iela 91-k3).
Kas nav pārliecināti, kur doties, 15:30 Jūs pie Origo pulksteņa sagaidīs @Especti.

(unicon cafe būs ciet, nepieciešamības gadijumā dislocēsimies uz vietu, kas vairāk piemērota gīkiem)

Par godu svinīgajam pasākumam, Jūs gaidīs torte un visbeidzot foruma nemarķēta (bez pasākuma merķējuma) foruma nozīmīte!

Nozīmīti varēs iegādāties uz vietas.

Nozīmītes cena: 1eiro. ;)
Pasākums ir bezmaksas. :*
Cilvēki, kas atnāks ar Cosplay iegūst nozīmīti bez maksas, apliecinot savu peiderību forumam un AFC (parādīt reģistrētu profilu, kas ir aktīvs AFC biedrs). :upside_down:

7 Likes

Ja nebuus slinkums, ievilkshos.

Hmm viss atkarigs no.mana grafika.moska ievilksos ari

Man vajadzētu kādu,kas ir pirms tam mani savāktu un nepamestu visu vakaru. :thinking::grin:

Paskatīšos kā man ir ar laiku, bet es centīšos tikt. ^^

1 Like

Kas tā par dienu?

Sveetdiena

Ā, nu tad risks mani tur ieraudzīt ir visai liels

1 Like

Eu, @DiviViens. Tev ar jaabuut tad. :smiley:

1 Like

wtf…

1 Like

Kas tev veel nav skaidrs? :open_mouth:

Man nav skaidrs vai tev vēl smadzenes strādā. :smiley: Lai nu kā, es tās brīvdienas strādāju.

1 Like

Nu, chali! Es te chut ne pakalju pleeshu uz puseem, a tu shitaa izdaries. Kaads tur briinums, ka nekaa vairaak par mashiinu tev nekad nebuus. :smiley:

1 Like
4 Likes

OK, ja ar taadu Porsche, tad man nav iebildumu. Viena no skaistaakajaam mashiinaam ever.

Gribēju tev piedraudēt ar vietējo Latgales mietu, bet pārāk sasmējos :smiley:

Es gan jau ka būšu :smile: Jāpieskata, lai @NeptuneFox ar Latgales mietu nepiedara ļaunumu.

Ar Latgales mietu var tikai taisnīgumu piedarīt

Kur jāsavāc un kur ir nodošanas punkts :thinking:

1 Like
2 Likes