Anime lv dub?

Vai esat domājuši par iespēju uztaisīt dub animei, kurai jau ir latviešu sub?
Varbūt sākumā parodijai un jokam, bet vēlāk ja izdosies - arī nopietnāk?

P.S. Atceros, ka kāds TS3 sarunas laikā minēja vēlmi profesionāli attīstīt balss aktier-prasmes, tas mani arī uzvedināja uz šīm pārdomām

Nē nu… varētu izveidot parodiju :ghost: būtu jautri :smiley:

Jau ir iesākts un veidots simtiem un vienu reizi… Interese pēc latviska satura ir nulle!

Kā jau miržā teica, tas ir darīts un nav auditorijas. Bet kā for fun savā starpā parodēt kpc gan ne. Nenopietnā stilā.

Kur var iečekot rezultātu? Es labprāt paklausītos

http://sakura.ucoz.lv/news kautkam jābūt palikušam.

Bet salīdzīnājumām. Es biju 3 mēnešus tulkojis Giovanni no Shima un to noskatijās līdz šīm tikai 4 cilvēki. :wink:

Vai ne! Varētu paņemt nelielu fragmentu, sadalīt lomas, katrs ierakstīt savu audio un beigās kāds to varētu salīmēt kopā ar video

un tad varēsim visi ņirgt :smiley:

aha - tas būtu galvenais mērķis :smiley:

Neviens izņemūt mūš pašus nenoskatīsies, diemžēl. :smiley:

Un? Tas jau arī priekš mums arī būtu domāts. :smile:

Vai ne? :smiley:

OFFTOPIC. NĀK TS3 :smiley:

malacis, ka mēģināji. Tos cilvēkus parasti piesaistīt nav tik vienkārši… tāpēc es cītīgi mārketingu studēju :smiley:

@Julia, vari iepazīties. Mans pats pēdējais darbs.

Tulkojums ņemts no LVAnime. Šis bija paraug-ieskaņojums, neturpināju skaņot, jo tulks izbrāķēja vienbalsīgu skaņojumu. :smiley:

aha! Redz kā :slight_smile: viss jau notiek. Man tagad vēl vairāk gribas uztaisīt parodij-dub kādam fragmentam :slight_smile: vēl jāizdomā kādam un jāaicina cilvēki

Ja gribi, varam kaut ko ieskaņot. Sen neesmu neko skaņojis. Es zinu kā tie jāveido un varu sagādāt tulkojumu no vecajiem krājumiem.

[quote=“Julia, post:17, topic:563”]
parodij-dub kādam fragmentam :smile:
[/quote]Priekš tā tev nebūs jācenšas. Skaņo normāli, sanāks parodija. :smiley: Savā vairākumā FanDub var uzskatīt par parodiju īstam dublējumam.

Protams, ka gribu! Pilnībā piekrītu, pat ja centīsimies profesionāli - sanāks parodija :smiley: izdomāšu kādu fragmentu varētu ‘ie-dubot’.Domāju max 5-10 min