Anime ko es šobrīd skatos

8 posts were split to a new topic: @Dievs vērtējuma principi un vērtēsāna kopumā

Pēc apmēram 6 mēnešu nopietnas neskatīšanās, sāku skatīties RE:Zero blah blah blah.
Patiesībā ļoti patīk, interesants stāsts un man ļoti patīk fantāzijas pasaules tipa anime kā tādas.

1 Like

You probably came for the plot stayed for Felix!

1 Like

Came for Rem&Ram, stayed for the story.

2 Likes

Jā,beigas man galīgi negāja pie sirds,bet nu par laimi (drīzāk par nožēlu) viss tomēr beidzās un pie tam laimīgi. :smirk:

Esmu lēna skatītāja :smile: Bet šobrīd skatos NHK ni Youkoso!. Biju šo anime kādu laiku iepauzējusi 3 epizodē no gada sākuma, bet nesen atsāku. Tagad esmu 10 epizodē.
No sākuma es biju skeptiska, bet varu teikt, ka pēc kādas 5 epizodes mani stāsts ievilka un anime ir daudz labāka nekā es to biju gaidījusi. Pašlaik stāsts ir super interesants un ja neuzradīsies man nepatīkami šķieršļi, domāju arī pabeigt skatīties.

update: šodien noskatījos! ^^
cerēju gan, ka beigas būs labākas, bet kopumā anime diezgan labi izbaudīju.

1 Like

Es iesāku tagad skatīties Trickster: Edogawa Ranpo “Shounen Tanteidan” yori… un godīgi sakot esmu dilemmā vai man turpināt. Lielākoties anime reviews nav diezgan labas. Esmu 3 epizodē un man ir dalītas jūtas. Ja stāsts nekļūs dinamiskāks, ar interesantākiem viedokļiem vai interesantākām problēmām tad izskatās, ka es dropošu. :smile: Vai arī ir jēga turpināt?

1 Like

Noskatījos Kaiba, gribu teikt wtf… par komplicētu vai vnk par daudz mēģināts aptvert… vismaz manā uztverē =.= Pat nespēju izlemt vai tā vsp ir skatīšanās vērta :smiley:

Tāds Law&Order, tikai senās Japānas dekorācijās - detektīv seriāls. Principā katra sērija ir pati pa sevi, lai gan to gaitā uzzinām nianses un priekšstāstus gan par galveno personāžu, bet tik daudz, lai mums rastos priekšstats par viņu, nevis, kāds viņš ir patiesībā. Tāpat ir sērijas par citiem personāžiem, viņu gaitām. Tas, ka pat šķietami slikti cilvēki, patiesībā nav slikti, jo dzīves reāle viņus piespieda tā darboties. Seriāls vēl atrodas “ongoing”.
Onihei ir sava netverama atmosfēra, tā šķiet mājīga un sadzīviska, jā tā varētu raksturot šo seriālu - sadzīvisks. Viņš parāda ikdienu, notikumu puses un principā nemelo, neizdomā neticamus stāstus, jo katrs stāsts varēja tiešām notikt patiesībā. Viņš ir cilvēciski tuvi - jā tā var izteikties. Ir viegli sevi asociēt ar kādu no personāžiem vai iedomāties sevi kādā no notikumiem. Silti iesaku ikvienam iepazīties ar šo ne pavisam šedevru, tomēr uz galvas tiesu augstāku par citām, mūslaiku, animēm.

Kaa ar visaam paareejaam ziemas sezonas seerijaam, arii sho nometu, jo nebija iisti nedz laika, nedz veelmes skatiities, bet jaapiekriit, ka shkietami vienkaarshais sizhets sho darbu padara, es pat teiktu, baudaamu, kad nepiecieshama atslodze ar nelielu asuminja piesitienu. Tas spriezhot peec pirmajaam triis epizodeem.

1 Like

Tiku līdz RE:Zero 9. epizodei, un es vnk mīlu šo scēnu no tās epizodes.

1 Like

Vieniigais moments, kad Rem shkita kaut cik interesanta.

1 Like

“My little monster” - ehhh, nebija tas ko īsti gaidīju, vairāk liekas kā komēdija nevis romantiskā anime. un vēl šis tas meh.


Nezinu ko skatīt, paķēru šo.

Interesanta aina 2. sērijā. Galvenā varone sēž ziepjuburbuļu pilnā vannā … bēeeet viņai virsū šļācas ūdens no dušas :neutral_face: why?

update: es nodropoju šo anime. :sweat_smile:

1 Like

Es nolēmu noskatījos DRAMAtical Murder, jo vēlējos uzzināt par ko visi ir hyped. Es sapratu, ka lielākoties cilvēki ir hyped nevis par anime, bet par to BL visual novel uz kuras ir balstīta šī anime (neesmu spēlējusi novel). :confused:
Biju plānojusi 6 epizodē dropot, bet tieši tad stāsts palika interesants un ~10. epizodē atkal bija lejupslīde sižetā (kas likās dīvaini, jo teorētiski uz beigām bija jākļūst visam interesantākam).
Beigu beigās novērtēju anime uz 5. Protams bija daži forši tēli un detālas, bet saskatīju daudz trūkumus.

2 Likes

Noskatījos
Magic Kyun, bija ļoti jociga bet patīkama anime 100% atgādina Uta no prince sama.
Tad vēl noskatījos
Spirit pact bija ļoti labs, žēl ka nav pabeigts. Un beidzot pabeidzu skatīties Twin star exorcists. 9/10

1 Like

Jup, anime versija galīgi nekam neder. Saprotu, ka grūti savienot vairāku varoņu stāstus vienā 12 epizožu animē, bet tas viss tika tik neloģiski salīmēts, ka gribējās atmest ar roku visam. Arī animācijas kvalitāte briesmīgi slīdēja uz leju, nemaz nerunājot par beta epizodi, kuru nejauši izlaida īstās vietā :sweat_smile:.
Ja interesē BL padarīšana, iesaku pašu spēli spēlēt vai noskatīties. Jābrīdina gan, ka tur ir visai daudz arī nepatīkamu tematu (izvarošana, slepkavības, pat kanibālisms…), it īpaši sliktajās beigās. Tikai samaitātajiem un izturīgajiem :sweat_smile:

1 Like

anime sabojāja vēlmi pieķerties spēlei, pat ja tā ir laba. (laikam vajadzēja spēlēt un tad spēlēt spēli). :laughing:

m? beta epizode?