Anime ko es šobrīd skatos

Tā kā esmu pabeidzis Ghost in the Shell, nākamais ko skatos ir Dennou Coil. Noskatijos pagaidām pirmās divas sērijas, un jau diezgan patīk.

°oi Grancrest es mangu lasu… :smiley:

1 Like

Es skatos fary tale. Tikai nesen izdomāju noskatīties.

4 Likes

Nav īsti anime, bet pāris gadus atpakaļ biju skatījies CN šo multeni, bet mani senči to kanālu atslēdza, tāpēc tā mani atstāja ieintriģētu. Šodien kkā sanāca noklausīties šīs multenes op un sapratu, ka es GRIBU noskatīties to visu! Noskatījos vēl 12 sērijas un gribu vēl :smiley:

https://youtu.be/rOf1Y3-sJjw

Nesen noskatijos atkārtoti DEARS. Veca bet man ļoti patīkama EECHI Romantic SCI-FI comedy anime. Lielisks romantic climax, tizls bet baudāms humors, progresīvs sižets, patīkami tēli. 4.5/5 manā romance comedy vērtējumā. Recomend!

Ja vispārīgi, tad jau ir anime jeb animācija. Tad jau jā.
Bet ja kā tautā iegājies, tad jau nav anime un tad vajadzēja te likt Seriāli un Filmas ko šobrīd skatos - #280 by nyanmarou :thinking: ?? or no?

Teorētiski arī anime var būt seriāls vai filma :thinking: Bet šī multene ir animēta tā pat kā pats anime

Slikti sāki mācīties, ka vecāki izlēmta atslēgt CN kanālu jo domāja, ka tas ir iemesls?

Iemesls bija tam, ka TV reāli neviens vairs īsti neskatījās un tai programmu pakai bija riebīga cena

Pēc 65 sērijām zūd SU stāsts. Emocijas un sižets tiek raisīts nevis caur piedzīvojumiem un cīņām, un atklājumiem par pasauli, bet tiek attēlots tas, kā vietējie iedzīvotāji sāk skaidrot attiecības savā starpā. Tas paliek tik garlaicīgi… Ceru, ka pēc trešās sezonas būs labāk.


Nu ko? primā sērija jau iznākusi, jāpagaida man tikai 1 diena līdz būs ru dub un jāievērtē būs.

1 Like

Tik ātri?

Man liekās Anilibria tādas animes tulko ātri, piemēram cik es zinu par Overlord 2, kā sērija iznāk tā 1-2 dienas un viņa ir iztulkota.

1 Like

Es arī skatos ru dub. Tikai animevost.org. Un man rāda,ka būs pēc stundas jau!

Man ne ļoti patīk skatīties anime pa daļām katru reizi gaidot nākamo sēriju. Daudz foršāk ir noskatīties visu reizē

2 Likes

Es tev no vienas puses piekritīšu, jo kad noskaties visu sezonu liekās daudzi interesantāk nekā pa vienai katru nedēļu.

Nu vot viņiem vienmēr iznāk ātrāk nekā citiem ,bet Anilibrijai cik zinu 1-2 dienas.

Izskatās, ka esmu vienīgais, kas te skatās animeonline.su :smiley: Bet arī viņiem ir diezgan daudz savu trūkumu :confused:

anilinkz neviens nelieto? :thinking:

1 Like

Pirmo reizi dzirdu par ko tādu