AF mītaps: Cyber war

Tiekamies aci pret aci uz kara laukuma kur jūsu labākais draugs būs ierocis rokā. Piedāvājums ir doties uz izklaides parku Andrejostā 21, kur arī uzspēlēsim lāzertagu. Nekas šāds iepriekš te nebija rīkots, tāpēc domāju, ka būs diezgan interesanti.

Lāzertagam salīdzinājumā ar peintbolu ir sekojošas priekšrocības:

  • Divu stundu spēle =15eur - var pamatīgi noskraidīties

  • Nav ierobežots patronu skaits

  • Nav zilumu – jūti vien trāpījumu no vibrācijas.

  • Atšķirībā no peintbola, trāpījuma gadījumā nav jāgaida spēles beigas, jo lāzerpeintbols ļauj atgūt dzīvību bāzē.

  • Līdz minimumam samazināts negodīgas spēles iespējas – ierocis izslēdzas, kad pretinieks Tev ir trāpījis.

  • Pēc spēles katram individuāls diploms ar personīgajiem rezultātiem.

Pēc spēles varētu kopīgi doties uz Unicon cafe un tur atpūsties un pārrunāt lāzertagā piedzīvoto.

Pasākums norisināsies 28. vai 29. jūlijā, atkarībā no balsošanas rezultātiem.

Kad rīkot AF lāzertaga mītapu?

  • 28.07.2018
  • 29.07.2018

0 voters

Vai piedalīsies?

  • Iespējams

0 voters

1 Like

Sūdīgi datumi, jo waterfests notiek tajās dienās. ;/

Nākamajā nedēļas nogalē notiktu Unicons, bet iepriekšējā nedēļas nogale būtu pa ātru

Tāpēc attiecīgā nedēļas nogale ir just right :ok_hand:

Domā tikai par sevi, ja? ;_;

:kawaii_potato:

Tieši tapec es ari esmu uz jautājumu linijas… Jāskatās ta lai nauda paliek ko unicona teret plus vel kostims bus japabeidz… Moska labak pec unicona… Kaut kad augusta???

3 Likes

Vot gribēju piedāvāk kaut ko tieši tādu! Protams, tie kas vēlas var 28/29 - man pa liekam vienalga kurš no abiem datumie.

1 Like

Tad sanāk, ka būs jāgaida gandrīz pusotrs mēnesis. Pēc pusotra mēneša jau varētu sarīkot citu AF mītiņu

A tev kaut kur baigi jāsteidzas ar to pasakumu o.o
Nu vnk skatoties pec otra poll vairāk cilvēki ir uz iespējams neka ja…
Bet tad atkal skaties pats tik neciskti pec tam ka par maz forumiesi piesakas uz pasakumu

1 Like

Es domāju ka vaig rīkot viņam pasākumu un nevaig viņam neko bremzēt, tak vasara ir gara un nav jabūt tikai vienam pasākumam. Brālītis jau nu galīgi nebūs tas kas īdēs ka pārāk maz cilvēku būs

1 Like

Vajadzības atlikt saietu nav, ja pieredze izrādīsies laba, uzrīkosim vēl kādu mītiņu vēlāk. Kad konu apmeklētāji būs atjaunojošu savu dārgumu lāžu saturu.

Šobrīd jau redzu 4 gatavus dalībniekus, vairāk kā gana cilvēku uz kuriem pašaut. :D

2 Likes

Nu, ja. Tas ko Kadiljaks darij pēc rīkošanas nevar nosaukt :smiley:

Būs vēl mans draugs un iespējams, ka viena @Kadiljaks draudzene

Čo?? oO Ļauti jauki, ka tiek viss manā vietā ieplānots! Nav vismaz jāiespringst. :grin:

@Onii_chan vienīgi laiks? Cikos sākam pulcēties?

Tur tas laukums ir jārezervē ierakstot apmēram cik cilvēku būs. Doma bija nedaudz pagaidīt un paskatīties cik daudz cilvēku pieteiksies te. Visticamāk ka varētu sarīkot ap 14:00

Cikos spēlēsim?

  • 12.00
  • 13.00
  • 14.00
  • 15.00
  • 16.00
  • 17.00
  • 18.00
  • 19.00
  • 20.00
  • cits (ieraksti cikos)

0 voters

Tikko zvanīju, lai piereģistrētu spēli.

Spēle sāksies 15:30 , tu būs jābūt uz 15:00. Pagaidām mums vajag izlemt cik stundu mēs tur spēlēsim, 1 vai 2, lai organizatori mūs pierakstītu un citas spēlētāju grupas pie mums neiejauktos.

Man šķiet, ka labs variants ir 1h, jo tā ir diezgan aktīva spēle un noskraidīties tur var diezgan ātri, bet iespējams, ka mums ar to nepietiks, tāpēc varētu ņemt 2h, bet tādā gadījumā tās 2h būs arī jāspēlē līdz galam, lai nerastos tāds nepatīkams moments, ka nospēlējam pa maz a rezervējām pa daudz.

Cik ilgi spēlējam?

  • 1 stundu
  • 2 stundas

0 voters

Mans domat, ka stunda bus ok, jo pa lielam, jau pec 30min kads saks jau spragt nost :blush: Jo zinu, ka tas bus, kads saks nogurt un saks zukrulet un gaidit aiz sturiem uz driz vien spele parvertisies no saspringta coop uz real time step by step strategy game! Kipa xcom… :)

Paņēmu uz 1h, jeb spēle tagad maksās 10e no katra ^-^

3 Likes