AF.lv meetup: Valentīndienas meetup

Redzot to, ka daudzi forumā vēlas meetup, nolēmu, ka būšu tas, kas apmierinās jūsu vēlmi un izveidošu nākamo meetup. Par spīti nosaukumam, meetup nebūs pašā valentīndienā, bet tajā nedēļā kad tā ir, jo valentīndienā iekrīt arī ēnu diena, kas varētu daļai forumiešu traucēt ierasties. Ceru, ka izrādīsiet interesi un ieradīsieties. Viss notiks unicona kafeškā, ja ir citi piedāvājumi, tad droši rakstat! ^-^)/

Balsošana par meetup dienu ir noslēgusies

  • 12.02
  • 13.02
  • 15.02
  • 16.02
  • 17.02
  • 18.02

0 voters

Meetup notiks 17.02.2018 par godu Valentīndienai! Līdzi atnesat šokolādi un foršu noskaņojumu. Dosimies uz Unicon cafe Rīgā!

5 Likes

Tā kā esmu diezgan zaļš gurķis šeit forumā, kas īsti notiek tanī meet up?

Sex, narkotikas un rokenrolls uj… ne tas baļļuks.

Patiesībā jau mirīga Fight Club pasēdēšana.

Principā pasēdēšana - spēles, pļāpāšana, zināšanu apmainīšanās utt. Ir ok

Piedāvāju tad varbūt pieteikt tur rezervāciju galdiņam, lai nav tā kā aplaužamies. Protams izzejot no attiecīgā datuma.

P.S. Valentīndiena ir pati bezjēdzīgākā “svētku” dienu pasaulē. Uzreiz argumentētājiem - atklāšu lifehack, mīlēstību var izrādīt biežāk nekā reizi gadā.

2 Likes

:thinking:

Skaidrs, paldies par info.

Vispār laba doma. Varētu tā būt, ka tur būs daudz cilvēku attiecīgajā dienā :thinking:

Bet ir taču forši savākties zem Valentīndienas (nezinu, kā to īsti pateikt) “sliekšņa”, “iemesla”?

Izklaušās pēc pieteikuma piešņakties un nokrist pie kādās “mājas” durvīm XD

Nesaku, ka lsikt iemesls - saku ka diena bezjēdzīga pati pa sevīm.

2 Likes

Nolādēts, @Onii_chan, Valentīna dienas mītiņš, tiesām? :rofl: Es tev šokolādi nedāvināšu.

Galdiņš noteikti jārezervē. Šķiet pēdējā laikā tie aizvien aktīvāk tiek rezervēti. Pastāv risks palikt bez galdiņa.

3 Likes

Man garšo šokolāde

Es vēl neesu 100% pārliecināts vai tikšu. Kad tās dienas pietuvosies tuvāk es varēšu pateikt precīzāk.

Man var dāvīnāt!

Izskatās, ka nāksies ņemt līdzi daudz šokolādes xDD

izklausās ka būs jabūt

Ir jābūt :smiley:

Varētu ievākt šokolādes no visiem. :3
Rokas paspiešana - 100g laimas šokolādes, selfijs ar mani - 500g šokolādes. :grin: :grin:

1 Like

Neesi tu jau arī tik dārgs :smiley:

Ne vienmēr leģendārais ir dārgs. :grin: Padomā cik bieži es izeju no mājas; vēl jo vairāk - uz meetupiem. :grin:
Un vispār, 100g šokolādes nav dārgi. :grin:

Tāpat par daudz gribi :smiley:

Es labāk nejautāšu cik kastes un/vai kraviniekus vest, ja gribās vairāk par selfiju XD

1 Like

Galvenais paņem līdzi folija galvas apsegu un nejautā kāpēc!!!

@Onii_chan a fiģļi valentīndienas meetam nav 14.februāra, kā viens no iespējamiem datumiem? :D