AF lāzertaga saspēle #2

Iepriekšējā foruma lāzertaga saspēle norisinājās 28. jūlijā. diezgan karstā vasaras dienā un varu droši apgalvot, ka tas tiešām bija superīgs pasākums, kuru mēs arī obligāti atkārtosim. Atkal dosimies cīņā, aci pret aci uz laukuma, kur labākais draugs ir tikai stobrs rokās.

Šoreiz lāzertaga saspēle notiks citā vietā un nāksies balsot par to kurā arēnā mēs gribēsim spēlēt. Cena būs 12e stundā + 6e par katru nākamo stundu. Iepriekšējā reizē mums tīri labi pietika ar vienu stundu ko spēlēt. Droši līdzi paķerat arī kādu savu draugu, pirms tam par to ierakstot forumā.

Kad rīkot lāzertaga saspēli?

  • 6.oktobrī (sestdiena)
  • 7.oktobrī (svētdiena)

0 voters

Kurā arēnā rīkot lāzertaga saspēli? (Arēnas var apskatīties šeit)

Var balsot par vairākiem variantiem

  • Radio laboratija
  • Koncertu zāle
  • Viesnīcas teritorija

0 voters

Vai piedalīsies šajā pasākumā?

  • Iespējams

0 voters

Mazliet par maz bija. :D

1 Like

neesmu bijis , diezvai būšu, darbs sāksies nebūšu latvijā kādus 4-5 mēn, no oktobra

Oktobrī? Līdz tam vēl jānodzīvo.

2 Likes

Nu, kā izskatās? :smiley:

Kā jau man bija aizdomas, pa šo laiku viss mainījies. Šajos datumos būšu komandējumā.

sounds fun! ja varēšu homie piespiest atvilkties then im in!

ja tā būs svētdiena, tad yush! varu un būšu. godīgi nekad neesmu neko tādu darījusi, bet ar maniem ow Ana skill gan jau sanāks :D

Tu tik bieži spēlē ka no lazer tags ir vienīgais kas tāvu skilu glābs

Tā. Es par šo galīgi aizmirsu. Kas notiek? Vai kāds vēlās ierasties?

Afigenna būs! Navy seal apmācības apstākļi pilnībā. Lietus, augstums, dubļi…

1 Like

Labi.

Sliktu un neparedzamu apstākļu dēļ pasākums tiek atcelts!

Kapec? Var jau iekštelpās… viņi to piedava ja namaldos…

Nu pa vēlu jau. Līdz šīm brīvdienām palika tik dažas dienas, bet plānot uz citu nedēļu man pagaidām nav spēku ;-;

McNuggets pret khabibu Nurmagamedovu, TAs it jāskatās šajās brīvdienās

1 Like

Lai arī kas tas būtu. :smiley:

2 Likes

Lāzertags nenotika!? Tā nu nav kārtība. Kas tas par bardaku kamēr manis te nebija?