#28 AF.LV zīmēšanas izaicinājums - sakuras ziedi

Pēc grūti pavadīta mācību pusgada ar lielu piespiešanos beidzot pabeidzu referātu vēsturē. Uzrakstu e-pastu skolotājam ar pievienotu darbu, nospiežu enter. Fuu, beidzot esmu atbrīvojusies no visiem pienākumiem. BET…

Man bija jātaisa izaicinājums???

Tā kā skolas dēļ netiku uz hanami un neredzēju sakuras šogad, iedomājos, varbūt jūs šo ziedu vērošanas sajūtu kopā ar jums varētu atnest uz šo izaicinājumu. (If that makes any sense. :sweat_smile:)
Tātad, nosacījums vienkāršs - jebkāds zīmējums, saistīts ar sakuras ziedu vai ziediem. Pēc jūsu izvēles tas var būt jebkas, piemēram grafisks ziedu zīmējums, jūsu mīļākā anime meitene ziedlapās, atdzīvinātas atmiņas par hanami pasākumu, vai arī jūsu AF mīļākais ships (izskatās, ka tas šeit ir modē…) zem sakuras zariem.
Iedvesmai:


Deadline ir līdz 2. jūnijam, jo jebko ilgāku par divām nedēļām noteikti aizmirsīšu :sweat_smile:. Pēc pieprasījuma termiņu varu pagarināt.

8 Likes

Astoņi like un neviena zīmējuma… Es ļoti ceru, ka visi zīmētāji šovakar cītīgi rosās
Rīt droši vien pagarināšu termiņu, jo grūti pagaidām šo izvēli vērtēt :sweat_smile:

Gribu piedalīties, pat ir ideja, bet šī ir bakalaura darba aizstāvēšanas nedēļa. Tāpēc, ja nepagarināsi, nebūs.

Ok ok, jau sākumā teicu, ka pēc pieprasījuma varu pagarināt. Tad laikam došu vēl divas nedēļas, lai tu un varbūt vēl kāds var ar mierīgu prātu pabeigt.

!!!Jaunais termiņš - 16. jūnijs!!!

1 Like

Es kādu laiku jau strādāju pie viena zīmējuma. Drīz augšupielādēšu.

2 Likes

I know It’s kinda crappy and boring looking but this is what I could think of at that moment.

6 Likes


Bija sākumā cita ideja, but I missed drawing the best girl ever, tāpēc…oh well :woman_shrugging:

8 Likes