#26 AF.LV zīmēšanas/photoshop izaicinājums - Augdzīvnieki

Gribēju kā labāk - sanāca kā vienmēr. Solījos drīz tēmu uztaisīt, un nu jau pagājusi nedēļa… :sweat_smile:
Cerot, ka visi esat labi pavadījuši šos svētkus, nāku klajā ar nākošo izaicinājumu.
Veidojot šo tēmu (kura ir pilnīgi oriģināla, nevis nošpikota no viena raidījuma, kuru skatījos pagājušonedēļ :sweat_smile:) iedomājos, ka varētu dot arī iespēju tiem, kuriem zīmēšana nav stiprā puse, bet tomēr patīk darboties ar attēlu apstrādes programmām (tas arī varētu palielināt dalībnieku skaitu. Cerams.).
Tad nu tēma - augdzīvnieki, hibrīdzvēri, saucat, kā gribat. Galvenais uzdevums ir paņemt vienu dzīvnieku (visi dzīvnieki der) un vienu augu, un radīt mutantu, kas būtu patīkams acij. Vai arī būtu smieklīgs, dariet, kā vēlaties.
Vērtēšu ideju un to, kā zvēra dzīvnieka daļas mijiedarbojas ar auga daļām, bet protams, izpildījums, pie kura ir piestrādāts, arī ir vērā ņemams faktors :innocent:
Idejām:
0e6ca8648ab411dcbd02572e3d7d6fb9

drawn-creature-animal-combination-16

https://i.amz.mshcdn.com/qU6Cp_cwuR0UtIzNdSF1GkQyg_0=/fit-in/850x850/http%3A%2F%2Fmashable.com%2Fwp-content%2Fgallery%2Fanimal-food%2F01-orange-chicken.jpg

Ā, jā, termiņš līdz 28. janvārim. Zinu, ka mums te visai lēni lietas rit uz priekšu :sweat_smile:

4 Likes

Šo var jau sākt dēvēt par mēneša zīmēšanas izaicinājumu. :joy:

5 Likes

Yay beidzot ir jauns zīmēšanas izaicinājums :smiley: Šoreiz gan vajadzēs neko nesasteigt un kārtīgi pacensties :smiley:

2 Likes

Tu gan esi optimists. :smiley:

1 Like

vai var ņemt vairākus augus un dzīvniekus lai izveidotu mutantu vai arī tikai divus saliekot kopā?

1 Like

Sākotnēji domāju pa vienam, bet ja tev ir laba ideja un vari paskaidrot ņemtās daļas, droši ņem vairākus.

2 Likes

Nu fotošopa man nav, bet ar zīmuli uz lapas gan es varētu kaut ko uzskricelēt.

2 Likes

Medūzas koks.


For story click here

11 Likes

Tātad jāzīmē/jāveido pašam nevis jāņem no kaut kādas bilžu krātuves internetā?

Nu tā parasti zīmēšanas izaicinājumi darbojas :smiley:

Man šķiet, ka drīz es saņemšos un sākšu zīmēt šo ten :smiley:

oho, vell 8ņas dienas

Sorry par bildes sudigo kvalitati …man telefons ir kartupelis :disappointed:


Es ceru ,ka uzdevumu sapratu pareizi …panemu kraukli un vairakus augus un meginaju izveidot hibritu :D kurs vel ir ta ka transformacijas procesa :D :D

8 Likes

Reminds me of this in a way

1 Like

XD lol Kas nu kuram tuvaks sirdij dude :smile:

2 Likes

O, sh*t dudes, šodien pēdējā diena!!!
Es pati jau aizmirsu :sweat_smile:

2 Likes

Rezutlāti: