#25 AF.LV zīmēšanas izaicinājuma rezultāti

Tātad beidzot laikam tas brīdis ir… pienācis. Forum, beidz man runāt virsū, ka ir jau pārāk daudzi šādi posti, man jāpilda mani pienākumi.
Žēl, ka sanāca tik maz dalībnieku, bet es nopietni saku, ka man patika visi iesniegtie darbi. Prieks redzēt dažādās pieejas vienai dīvainai tēmai.
Šeit laikam man jāparāda visu darbi, ja?

:cup_with_straw::cup_with_straw::cup_with_straw:

Pirmais, kas atsaucās uz cīņas aicinājumu bija @Onii_chan ar savu Fantas …pavedinātāju?
https://animeforums-uploads.s3-eu-west-1.amazonaws.com/optimized/3X/0/b/0b6b9ce04df1f5ce48e3f9fb1795975374f81bea_1_690x1150.jpg
Gatavība cīņai ~7/10, košās krāsas, pievilcīgās krāsu shēmas un drosmīgā ‘deserta’ izvēle liks pretiniekiem uz brīdi apjukt, apstāties, bet pēc pirmā pārsteiguma brīža man bail par Fantas fizisko spēku un noturību dūru cīņā. Ja Fantas stratēģija ir vairāk balstīta uz stealth, aplaudēju netradicionāli spilgto drēbju izvēlē. Drosmīgi.

:watermelon::watermelon::watermelon:

Otrais cīnītājs ir @Jua Arbūza Lokšāvējs.
https://animeforums-uploads.s3-eu-west-1.amazonaws.com/optimized/3X/7/6/76fe1e2762b250eb5f64c92d3699943e4cd3a0e2_1_690x920.jpg
Gatavība cīņai 8/10, labi apzinās savu darbu, praktisks bet tik un tā izskatīgs kostīms, godīga seja, kurai es uzticētu paņemt uz mana vārda ātro kredītu. Man neizsakāmi patika pievienotais loks un bulta, tāda maza detaļa, bet lielisks papildinājums. Ieteiktu ielikt nedaudz vairāk punktu tuvcīņas prasmju kokā, pārsteigt pretiniekus nesagatavotus. Visi domā, ka lokšāvēji ir efektīvi tikai no attāluma, tādēļ neviens nebūs gatavam dabūt ar celi pa zodu.

:pizza::pizza::pizza:

@The_Hearless a Latte de Pizza parādījās pirmspēdējā, ar cienīgu sevis pieteikumu.
https://animeforums-uploads.s3-eu-west-1.amazonaws.com/optimized/3X/e/3/e365cf2dd5de783d49c2c59c39f8bf9adc40f934_1_690x920.jpeg
Gatavība cīņai 10/10, šī varone ir, visticamāk, karaļvalsts pēdējā aizstāve, vienīgais, kas stāv starp ļaunajiem spēkiem un troni. Maltīte, kas nosedz visas ēdienu grupas (graudaugi, piena produkti, gaļa, dārzeņi, dzērieni, zobeni), Latte de Pizza ir sabalansēta cīnītāja, kurai es nekavējoties izteiktu precību piedāvājumu, ja viņas sirds nepiederētu cīņai.
Protams, desa, dabas lielākā kļūda, ir bīstama pretiniece, bet es ticu Lattes cīņas prasmei un drosmei.

:cake::cake::cake:

Un tad, ar stilīgu nokavēšanos beidzot ierodas pēdējais kandidāts, @dafqamidoinhr Baltās Šokolādes Kūkas klēriķe.
https://animeforums-uploads.s3-eu-west-1.amazonaws.com/optimized/3X/0/e/0e53be374e6d0290cbf3b619fc6191186b6bae8a_1_490x490.jpg
Gatavība cīņai 6/10, bet stils? Jā.
Ja kūkai būtu seja, kas viņai noteikti ir, tā būtu pēdējā lieta, ko tu pirms nāves redzētu. Nevis visu savu dzīvi, nevis gaismu tuneļa galā, bet Baltās šokolādes kūkas vērtējošo skatienu, kas noteiks, vai tava dvēsele ir pietiekami laba, lai izbēgtu elli (kas ir istaba piepildīta ar ekrāniem, kas nepārtraukti atskaņo animācijas filmu Sausage Party ar sekundes audio aizkavi). Šokolādes kūka ir aizņemta augsto aprindu dāma, tādēļ viņai nav laika klausīties tavus aizbildinājumus ka ‘nē, es tiešām nebiju tas, kurš savu čipša gabalu iebāza mērcītē divas reizes, nopietni’.

:rice_ball::rice_ball::rice_ball:

Un šī visa noslēgumā man jānodod mantija un zizlis nākamajam valdītājam. Man ir grūti izvēlēties savu favorītu un, ja man ļautu, es jums liktu battle royale stilā cīnīties par izdzīvošanu (un pierādīt, ka esat cienīgi pārņemt stafeti).
Bet tas ‘nav ētiski’ un ‘pārkāpj cilvēktiesības’ un ‘@vriska, mēs tev vairs nekad neļausim šo darīt’, tādēļ ļaušu :tada::tada: @dafqamidoinhr :tada::tada: izlemt par nākamo izaicinājumu.
Tas nav tādēļ, ka tev bija animēts zīmējums :D Man patīk, cik stilīgs tēls tev sanāca un cik… kā to saka, pilns ar raksturu?
@Jua’s tēls bija ļoti tuvs kandidāts jo, piemīlīgs arbūza lokšāvējs (un man tiešām ļoti patīk ieroča pievienošana).

Paldies visiem par interesi un piedalīšanos :^)

2 Likes

Welp… laiks ņemt kredītu :smiley:

3 Likes

Tie apraksti ir pārāk labi :joy:
Es godam apņemos radīt nākošo līdzvērtīgo izaicinājumu… rīt. Vai šovakar. Skatoties pēc aizņemtības līmeņa un slinkuma pakāpes :sweat_smile:

2 Likes

Biju prom uz mēnesi un pilnīgi palaidu garām 15.dec :smiley:
centīšos sevi saņemt vairāk rokās nākamgad.
Bet visiem skaisti darbiņi!

1 Like