#24 AF.LV zīmēšanas izaicinājuma rezultāti

Labs vakars visiem!
Apsolīju ielikt rezultātus šovakar, tad te nu tie ir! :slight_smile:
Vispirms, protams, jāpasaka liels paldies visiem, kas piedalījās izaicinājumā. Man ir liels prieks, ka piedalījās tik daudzi, un darbi visiem ir burvīgi.

Pats pirmais iesniedzējs bija @vriska.

Man jāatzīst godīgi - šis darbs uzlika ļoti augstu līmeņa latiņu šim izaicinājumam. Jo vairāk es uz to skatos, jo vairāk mani tas fascinē. Raganai ir ļoti interesants dizains, sajaukums starp diezgan modernu raganu (bikses un krekliņš) un klasisko raganu (glauns mētelis un cepure). Radoši! Krāsu gamma ir patīkama, zilgani un lillā toņi, kas vienmēr ir bonuss, un man ļoti patīk zīmēšanas stils - minimāls, precīzs ēnojums ir tas, ko es neprotu, tāpēc cepuri nost! Taču minimālais ēnojums nenozīmē, ka darbam trūkst detaļu. Gluži otrādi, to ir nenormāli daudz - actiņas tumšā mežā, cepure, drēbes, debesis…un, protams, tas fakts, ka tas ir gif. It blew my mind.

Nākamais darbs ir no @Salody, jeb “es neprotu zīmēt sievietes” jaunskunga.
image
Tiešām nesaprotu, kāpēc saki, ka meitenes nemāki zīmēt. Proporciju ziņā viss man izskatās labi. Varbūt tāpēc, ka es pati esmu pieradusi zīmēt diezgan garus vidukļus, bet pat tā roka, par ko tu tā satraucies, man nelikās dīvaina.
Protams, novērtēju to, ka tas ir ar pildspalvām zīmēts darbs. Es pilnībā saprotu tos roku krampjus, kas rodas no stundām ilgas ķecerēšanas ar pildspalvām :smiley: Aplausi tavai pacietībai. Krāsu ir daudz, bet saskaņotas, un uzraksts debesu vietā ir radošs veids, kā izvairīties no liekas krāsošanas (un arī liek nojaust, ka te ir arī kaut kāds lore šim darbam pamatā). Also, bonus punktu par mājiņu. It’s adorable :smiley:

@xHorrorGirlx izaicinājuma stafetē ieleca trešā.
image
Uzreiz pateikšu - man ļoti sāp, ka es šo darbu neredzu izkrāsotu. Skice ir lieliska, bet man šķiet, ka tu būtu padarījusi to par kaut ko fenomenālu, ja būtu bijis vairāk laika.
Visādā ziņā, man patīk tava ragana. Var just, ka ar attieksmi :smiley: un vai es redzu ragus uz galvas? Sen neesmu manījusi raganu, kas varētu būt potenciāls sajaukums ar vēl kādu radību. Izcils lēmums. Neapšaubāmi, uzslavas tev arī tiek dotas par fona detaļām - izveidoji dizainu ne tikai raganai, bet arī viņas mītnei, pie tam detaļu ir daudz, līdz pat grīdas naglām. Malacis, cepuri nost par uzcītību! Tava ragana laikam ir vishelovīniskākā no visām šajā izaicinājumā. Ko tur brīnīties - foruma Horror Girl zina, kas jāzīmē Helovīnam :smiley:

Ceturtā izaicinājumam pievienojās @lamm.
image
Tavs zīmējums man atgādina ilustrāciju kādā pavecā pasaku grāmatā, visdrīzākais, stila un maigā krāsojuma dēļ. Ja pameklē grāmatas, kurām ilustrācijas zīmētas pirms 90-jiem gadiem, ir diezgan līdzīgi. Atsvaidzinošs, izteikti ne-anime stils, laikam vistuvākais ‘‘reālismam’’ no visiem iesniegtajiem darbiem. Patīkamas, maigas pasteļkrāsas, arī izēnots un izkrāsots lieliski - nav rupju vai asu ēnu, viss ir jauki sapludināts. Patīk arī saskaņa raganas dizainā, gan krāsu ziņā, gan detaļu - var manīt, ka tematika ir saistīta ar dabu un augiem. Bonus uzslavas par lielisko melnās pildspalvas izmantojumu, gan līniju vilkšanā, gan ēnojumā.
(tiešām, es nevaru izteikt, kādu nostaļģiju man uzdzen šis zīmējums pēc manām bērnības pasaku grāmatām. :smiley: uzjundīji man atmiņas.)

@kikimuffs piešķiru titulu oriģinalitāte.
image
Kāpēc? Ļoti liela daļa no šī apraksta sastāv no vārdiem ‘‘vienīgais cilvēks, kas…’’. Vienīgais cilvēks, kas ir uzzīmējis chibi, kā arī drosmīgais cilvēks, kas zīmēja ar flomāsteriem. Arī viens no diviem cilvēkiem, kurš zimēja personāžu, kas nav OC (Sucy Manbavaran no Little Witch Academia). Dizainu uzzīmēji ļoti precīzu, un man patīk tas, ka ēnošanā lielākoties izmantots zilais tonis. Rada labu saskaņu. She’s cute :3:

@Kristianux pievienojās izaicinājumam ar Bellatrix Lestrange.
image
Jāatzīst, ka man bija diezgan sarežģīti fokusēties uz visu zīmējumu, un tas viss to matu dēļ. :smiley: Tie novērsa man uzmanību. Labi uzskicēti, un tiešām atgādina madāmu Lestrange. Protams, vispārējo crazy faktoru paceļ arī sejas izteiksme. Tāpat kā @xHorrorGirlx gadījumā, žēl, ka nav krāsu, taču priecājos, ka neatstāji kā galīgu skici - ir līnijas un ēnojums. Plus punkti par čūsku uz rokas. :slight_smile:

Un mūsu izaicinājuma rindu noslēdz @dafqamidoinhr.
image
Vēlos, lai tu šo darbu pabeidz. Žēl, ka nepietika laika visu izkrāsot, bet es ceru, ka tu to pabeigsi un ieliksi Zīmējumu Stūrītī mums apskatīt, jo man ļoti patīk, kā tu krāso. Arī izvēlētie toņi izskatās burvīgi. (Es tā arī nevarēju saprast, vai te tiek krāsots ar ūdenskrāsām vai marķieriem, bet pieņēmu, ka ar ūdenskrāsām.) :slight_smile: milzīgas uzslavas izvēlei zīmēt trīs (!!!) raganas. Man ļoti patīk, ka viņas ir māsas, bet var just, ka katrai ir sava personība un attieksme. Pašas raganas ir adorable, un tie zvēriņi ir lieliski. Es gribu sev tādus vismaz 10.

Pēc rūpīgas apdomāšanas, esmu nolēmusi izaicinājuma stafeti nodot @vriska, un kronēt par šī izaicinājuma Mākslas Raganu! Kā jau teicu, tas zīmējums uzlika augstu latiņu šim izaicinājumam, un tāpēc man šķiet pareizi, ja nākamo izaicinājumu vadītu tu. :slight_smile:

Paldies visiem, kas iesniedza zīmējumus, un visiem pārējiem, kas komentēja un sekoja līdzi! Bija tiešām liels prieks redzēt diezgan kuplu zīmētāju bariņu.
Vēlu visiem veiksmi turpmākajos radošajos pasākumos, un priecīgu Helovīnu! :sparkle: :jack_o_lantern:

9 Likes

Paldies par jaukajiem vārdiem un forši, ka tev patika! ^^

1 Like

Prieks, ka arī mans puspabeigtais darbs tev patika! :innocent:
Un nē, krāsoju ar marķieriem, kuri briesmīgi plūst. Pašai jau galīgi izbesījis, ka nevaru normāli pa līnijām iekrāsot :sweat_smile:

2 Likes

Paldies! :kissing_heart: Bija ļoti labs izaicinājums, gluži manā gaumē :smiley: Liels paldies pa labajiem vārdiem ;o;
Mēģināšu uzcept nākamo drīz!

Es gribēju, ka tās actiņas mirkšķina tā, katra atsvišķi, bet es jau notrāpīju dzeltenās acs timing un meža acis to visu nojauca :D izdomāju, ka nav lemts.

2 Likes