#23 AF.LV zīmēšanas izaicinājuma rezultāti

Atvainojiet par izacinājuma rezultātu kavēšanos. :white_flower:
Biju aizņemta, bet nu esmu klāt !

Forši bija redzēt, ka šajā izaucinājumā bija nedaudz lielāks skaits darbu nekā tas ir bijis pēdējos izaicinājumus. Visu darbiņi bija diezgan forši un bija ļoti grūti izvēlēties vienu uzvarētāju, bet mēģināšu pēc iespējas objektīvāk novērtēt un izvēlēties! :sun_with_face:

6

  1. Pirmais darbiņš ko saņēmu bija no @Salody . Lai arī es biju domājusi darbiņus vairāk saistībā ar augiem kā puķes un zaļos augus - ir ok, ka izvēlējies koku. Man patīk darba izvēlētā tehnika un detaļas, piemēram, saknes un uz galvaskausa. Gaidu nākamos darbiņus no tevis! :3
    P.S Šī nav kritika, bet es vēlējos pajautāt vai neesi apsvēris darbu nedaudz iekrāsot ar krāsām - es iedoājos varbūtt as padarītu vēl izteiksmīgāku, izmantojot krāsu nozīmes?
    Kopumā viss iet kopā. Looks super great :+1: :sparkles:

5

  1. Nākamais darbiņš - no @m1raz. :sparkle: Esmu ļoti pārliecināta, ka sēnes nav augi :'D bet tematika augi bija domāta vispārīga, lai piesaistītu vairāk dalībnieku. Svarīgi, ka pašam patīk tas ko zīmē! :sunflower: Forši redzēt, ka nolēmi veidot zīmējumu digitāli. Thumbs up, jo es pati neesmu vēl sākusi ar šo tehniku strādāt. Vai tu biji iepriekš izveidojis skici vai arī uzreiz zīmējis uz pc?
    Spilgtās krāsas izskatas superīgi. :blush: Patīk gan krāsu izvēle, gan Link ar 4 dzīvībiņām. Protams, arī super lielā sēne. :sunny:

14

  1. Super detalizētais darbiņš no @NeptuneFox !!:sparkles: Jo vairāk skatos, jo vairāk ieraugu detaļas. Un tik daudz puķīiiiiites un sparkleeeesss. Kopumā riktīgi labs darbiņš gan kompozīcijas izvēlē, gan krāsās. Veiksmīgi izvēlētas puķes, kas ari pēc to toņiem raksturo šo tēlu kā personu. Ļoti labi nolasāma personas iekšējā pasaule. Patīk, ka kontūrās ir izvēlēts sārts tonis, nevis klasisais melnais. Es ceru, ka tu turpināsi darboties, jo man ļoti patīk tavs stiliņš.

P.S es vēlos arī dzirdēt detaļas ko tu esi izmantojusi, lai uztaisītu šo darbiņu. :3

  1. Deep darbiņš no @Kristianux . No sākuma man likās, riktīgi mīlīgs darbs, bet kad es pamanīju ēnu es sabijos. :D Riktīgi labs ar patiesībā diezgan dziļu domu. (cilvēka āriene nenozīmē, ka cilvēks ir tik jauks un pūkains kā persona) . Man patīk, ka darbs ir melnbalts. Tas ļoti piestāv dotajiem tēliem. Kā arī zāle diezgan saskaņojas ar iekšējā tēla pasauli. Iespējams es atradu vēl dziļāku domu nekā tā bija domāta (?) :'D Bet kopumā riktīgi labs. Keep going ~ :sunflower:

  1. Mīlīgs darbiņš no @dafqamidoinhr !! Man ļoti patīk, cik šis darbs nav ar milzīgiem kontrastiem, bet tai pašā laikā ļoti izceļas. Ļoti laba krāsu izvēle. Piedod gaisīgumu. Mīlīgas atstiņas un ziedi. :horse: Sajūta, ka no šī darba var izveidot veselu stāstu vai sērijveida zīmējumus, jo pašlaik zirga tēls ir izveidots diezgan interesants. Ceru, ka drīzumā redzēšu vēl darbiņus no tevis :blossom:
    P.S ar kādām krāsām tas ir krāsots? :thinking:

1

  1. Zīmējums no @anon81076694 !! :star2: Grafisks darbiņš ar nelielām iekrāsotām vietiņām, kas visu šo ziedu paspilgtina. Šis darbs mani piesaista, jo ir interesanti vērot šī galotnes ziedlapiņas, jo viņas ir līdzīgas, bet nav vienādas. Šai puķei arī var redzēt savu personību, ko var noteikt pēc zīmēšanas stila, formas un ziedlapu formām. Kā arī mēs kinda redzam zieda vidu, bet man neliekas, ka līdz galam, tā kā viņa kaut ko slēptu.
    Mana mīļākā detaļa zīmējumam ir tur kur ir zaļās apakšlapas un tie trīs punktiņu. Es ceru, ka kaut kad nākotnē pazīmēsi vēl ziedus, jo man liekas, ka tev tas labi padodas. ;) good job! :sparkles:

Ok. Ir super grūti izvēlēties nominantu, bet es centīšos to labāko un ceru, ka jūs man piekritīsiet.
Nomināciju es vēlos dot @NeptuneFox !!
Nākamo izaicinājumu gaidam no tevis ;)

vēlreiz paldies visiem, kas piedalījās. Visu darbiņi bija ļoti labi un oriģināli! :sparkling_heart:
Jauku jums šo dienu!!

5 Likes

Nop, nop, nop. Ar krāsām neprotu strādāt. Tāka zīmēšanu apguvu matemātikā un citās tik pat interesantās stundās, tur nebija iespēja ar krītiņiem vai tamlīdzīgi ķēpāties. :smiley: Varu, vienīgais, pamēģināt ēnot viņus.

1 Like

hm i see. ^^
Bet forši :3

Paint Pro :joy::joy::joy:
56456

5 Likes

Paldies par uzslavu bet nu nezinu cik nu es ziedus zīmēšu man patīk figūras un ģeometrija.

1 Like

aaaaiiii žēl. :’(

actually looks also nice :'D

Paldies, paldies par jaukajiem komentāriem :relaxed:

Tāpēc eju animācijas fakultātē, hehe

Centīšos, bet nesolu, tagad skola spiež pēdējo sulu ārā no manis :sweat_smile:

Krāsainie marķieri no aliexpress :smile:. Re kur viens bildes augšā mētājas.

ayyy! varbūt mēs varēsim sadarboties. heh :smile:

i feel you

uuu cool. esmu pārsteigta, jo izskatās pēc ūdens krāsām

1 Like

Man būtu slinkums tā censties.

Sēne nav liela…

1 Like

Prieks redzēt šādas izvērstas atsauces par darbiem.

Krāsas ir ķecerība!

1 Like

dziļa ieelpa


Gaidi. Ideja man jau ir, drīz izveidošu tēmu!
Protams, liels paldies par nomināciju. Pārsteidzi :smiley:

Tās zvaigznes nobeidza manas rokas. :smiley: morāle - iesildīt rokas pirms zīmēšanas.

Mhm. Digitāli zīmējot, vienmēr iekrāsoju līnijas. Uz papīra ne vienmēr sanāk. Ja iepriekš labi izplānots zīmējums, tad jā, bet, ja sākumā bija tintes skice, zīmēta ar melnu pildspalvu un tikai vēlāk izkrāsota, tad nē. Atkarīgs.

Skice ar parasto zīmuli, tad krāsainas līnijas ar pildspalvām. Izkrāsots ar krāsainajiem zīmuļiem, ēnots arī, ēnas pludinātas ar pirkstiem un vates pikām. Ar dzēšgumiju padzēsts highlights matos. Finālā, zvaigznes un pāris highlights ar balto pildspalvu. :3

5 Likes